El. MŚ 2018. Odważna deklaracja Grzegorza Krychowiaka

- Zrobimy wszystko, by na mundialu zajść dalej niż na mistrzostwach Europy - powiedział w rozmowie z Polsatem Sport Grzegorz Krychowiak. Polska pokonała Czarnogórę 4-2 i awansowała na mistrzostwa świata 2018.

- Każdy z nas pomógł w awansie. Chciałbym podziękować kibicom za wsparcie od pierwszego meczu od pierwszej minuty. Zrobiliśmy awans i miejmy nadzieję, że potwierdzimy swoją klasę i zajdziemy na mundialu dalej niż na mistrzostwach Europy.

- Zrobimy wszystko, by zajść dalej [na Euro Polska odpadła w ćwierćfinale z Portugalią - dop. red.]. Oczekiwania będą bardzo duże, ale trzeba podejść do tego z chłodną głową. Dobrych zespołów jest bardzo wiele, ale będziemy walczyć.

- Jesteśmy bardziej doświadczeni niż dwa lata temu, ta pewność siebie może być zarówno plusem, jak i minusem. Trzeba je odpowiednio wykorzystać.

- Po drugiej bramce trzeba było wziąć się w garść. Pokazaliśmy charakter. W drugiej połowie dobrze się broniliśmy, ale nie byliśmy w stanie wykorzystać potencjału w ofensywie. Najważniejszy jest sukces, to się teraz liczy.

Najnowsze informacje