El. MŚ 2018. Tak Polacy cieszyli się w szatni! [WIDEO]

Reprezentacja Polski pokonała Czarnogórę 4-2 i awansowała na mistrzostwa świata 2018. Z tej okazji piłkarze nagrali w szatni film z szalonej radości!

Polska prowadziła, ale napisać, że miała ten mecz pod kontrolą, to chyba trochę za wiele. Aż tak spokojnie nie było. Ale o ile w pierwszej połowie obeszło się jeszcze na strachu, o tyle w drugiej zrobiło się nerwowo. Naprawdę nerwowo, bo Czarnogórcy w ciągu kilku minut odrobili dwie bramki straty.

W 83. minucie zrobiło się ciszej, niż na cmentarzu, bo Żarko Tomasević doprowadził do remisu. Kibice na stadionie zamarli, ale strach miał wielkie oczy - trwał ledwie dwie minuty, bo odpowiedź Polski była błyskawiczna. W 84. minucie trafił Robert Lewandowski - zrobiło się 3:2, a po chwili 4:2, bo samobójczą bramkę (w 87. minucie) zdobył Filip Stojković. I horror się skończył, a Polacy mogli rozpocząć szaloną radość.

O tym, z kim Polska zagra w grupie na mundialu w Rosji, dowiemy się 1 grudnia (losowanie w Moskwie). Wcześniej czekają nas jeszcze dwa sparingi :10 listopada z Urugwajem (najprawdopodobniej w Warszawie) i 13 listopada z Meksykiem (w Gdańsku).