El. MŚ 2018. Polska - Czarnogóra. Znamy skład Polski! Jedna zmiana

Adam Nawałka podał skład Polski na ostatni mecz el. MŚ 2018 z Czarnogórą. Początek o 18.00, relacja na żywo w Sport.pl - to jest twój live!

W porównaniu do meczu z Armenią doszło do jednej zmiany w składzie - kontuzjowanego Karola Linettego zastąpi Krzysztof Mączyński. Linettego nie będzie nawet na ławce rezerwowych ze względu na problemy z biodrem.

Na trybunach znajdą się również Przemysław Tytoń, Kamil Wilczek oraz Łukasz Teodorczyk - obaj napastnicy mają problemy ze zdrowiem.

Skład Polski: Wojciech Szczęsny – Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Bartosz Bereszyński – Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Krzysztof Mączyński, Kamil GrosickiRobert Lewandowski.

W ekipie Czarnogóry zabraknie m.in. kontuzjowanego Stevana Joveticia, czyli największej gwiazdy zespołu oraz zawieszonego za kartki Stefana Savicia.

Skład Czarnogóry: Danijel Petković - Filip Stojković, Emrah Klimenta, Nemanja Mijusković, Żarko Tomasević - Marko Janković, Aleksandar Scekić, Nikola Vukcević, Mirko Ivanić, Vladimir Jovović - Fatos Beciraj

By zapewnić sobie awans Polacy muszą co najmniej zremisować z Czarnogórą. Porażka da pierwsze miejsce jedynie jeśli Dania nie wygra z Rumunią. Czarnogóra ma jeszcze szanse na drugie miejsce - stanie się tak tylko jeśli pokona Polskę, a Dania przegra z Rumunią.

A co jeśli przegramy i nie zajmiemy 1. miejsca w grupie? Oto scenariusz

Polska może awansować nawet w przypadku porażki z Czarnogórą [WARIANTY W GRUPIE]

Więcej o: