El. MŚ 2018. Wojciech Szczęsny narzeka na problemy ze zdrowiem. Zagra Łukasz Fabiański?

Wojciech Szczęsny narzeka na swój stan zdrowia. Z tego względu w piątkowym meczu eliminacji mistrzostw świata 2018 w bramce z Danią może stanąć Łukasz Fabiański - informuje "Przegląd Sportowy".

Szczęny ma niewielkie problemy ze zdrowiem, ale Adam Nawałka nie chce ryzykować jego występu. Z tego powodu do bramki ma wrócić Fabiański, który w przeciwieństwie do swojego kolegi regularnie występuje w swoim klubie. W pierwszych trzech meczach Swansea w Premier League zachował aż dwa czyste konta.

Za to Szczęsny decydując się na transfer do Juventusu wiedział, że najbliższy sezon spędzi w większości na ławce rezerwowych. Podstawowym bramkarzem jest Gianluigi Buffon.

To kolejna rotacja w bramce. Eliminacje Euro 2016 w bramce rozpoczął Szczęny, ale gdy stracił miejsce w składzie Arsenalu do bramki wskoczył Fabiański. Szczęsny został pierwszym bramkarzem na zgrupowaniu przed Euro 2016, ale w meczu z Irlandią Północną doznał kontuzji - dlatego też turniej dokończył Fabiański. W eliminacjach MŚ 2018 w bramce znowu grał Fabiański, ale już w czerwcowym starciu z Rumunią bluzę z numerem 1 znowu przejął Szczęsny. Całość na stronie "Przeglądu Sportowego".

Najnowsze informacje