Wygraj mundial. Drużyna Sport.pl stawia na mistrzostwo Niemców

Drużyna Sport.pl świetnie poradziła sobie w ?Wygraj mundial? w fazie półfinałowej. Na decydujące mecze zespół niemal w całości składa się z Niemców, a kapitanem znów będzie Toni Kroos.

TeamSportPl świetnie poradził sobie w półfinale, zdobywając aż 77 punktów. Choć Holendrzy lekko zawiedli, to przynajmniej nie stracili bramki w regulaminowym czasie gry, dzięki czemu zapunktowali Stefan de Vrij Ron Vlaar. Kluczem do sukcesu były jednak posiłki niemieckie. Toni Kroos jako kapitan przyniósł aż 32 punkty, dobrze punktował Thomas Mueller i Miroslav Klose . Miałem nosa, bo niektórzy nie wierzyli, że doświadczony napastnik zagra od pierwszej minuty.

Tak punktowała drużyna Sport.pl w poprzedniej rundzie:

Mistrzami Niemcy, brąz dla Brazylii

Holendrzy mają lepszą drużynę od Brazylii, ale nie chce mi się wierzyć, że zmobilizują się odpowiednio do walki o brąz. Sprzedałem więc wszystkich graczy z kadry "Oranje".

Na ich miejsce pozyskałem Philippa Lahma , na którego wreszcie mnie stać, Bastiana Schweinsteigera i Samiego Khedirę . W sumie w składzie mam ośmiu Niemców, to dopuszczalny limit dla jednej drużyny w tej fazie gry.

Jak już wspomniałem, stawiam na Brazylię, stąd zakupy Davida Luiza , Oscara i Freda . Ze 100-milionowego budżetu (nie korzystam ze sponsorów) zostało jeszcze pół miliona. W sam raz na zamianę Pera Mertesackera na Benedikta Hoewedesa , ale kosztowałoby mnie to stratę 4 punktów. Wolę więc nie ryzykować.

PS W korespondencyjnym pojedynku z Pawłem Wilkowiczem i Michałem Zachodnym czuję się już powoli zwycięzcą. Mogę się pochwalić jeszcze jednym wynikiem: w zestawieniu drużyn niekorzystających ze sponsorów i darmowych transferów TeamSportPl zajmuje wysokie, 36. miejsce. Może jednak trochę się znam na piłce?

Wyniki po sześciu kolejkach:

1. Tadeusz Kądziela 393

2. Paweł Wilkowicz 324

3. Michał Zachodny 271

Więcej o: