Wygraj mundial. Michał Zachodny: Finał ma należeć do Muellera

W półfinałach nie poszło mi tak źle, jak się obawiałem, bo chociaż Gonzalo Higuain zaliczył kolejne fatalne spotkanie, to postawienie na Klose i Muellera bardzo się opłaciło. Także Rojo i de Vrij zagwarantowali mi po kilka punktów, nawet jeśli kibicom widowisko Argentyny z Holandią nie przypadło do gustu.

Michał ZachodnyMichał Zachodny Fot. Jacek Dymkowski Zawiodłem się na Robbenie. To on dostał opaskę kapitańską zamiast Muellera, ale zdobył tylko trzy punkty. Może gdyby nie pozwolił się złapać Mascherano w jednej z ostatnich akcji w regulaminowym czasie gry, byłoby inaczej? Na pocieszenie w tej całej brazylijskiej traumie Oscar strzelił gola i mi dał osiem punktów. Ostatnia kolejka to ostatnie zmiany i myślę, że wreszcie wybrałem skład, który w całości zagra. Jest Manuel Neuer w bramce - może tym razem sam strzeli gola? - a w obronie postawiłem na Argentyńczyków, bo to oni się będą głównie bronić. Jest Martin Demichelis i Marcelo Rojo, ale też de Vrij, który dobrze spisuje się na mundialu. Pomocników aż pięciu, więc trzymam się ustawienia 3-5-2 - Di Maria może wreszcie wyleczy się z kontuzji, Wijnaldum pewnie zagra przeciwko Oscarowi, ale będą z tego punkty. Mueller i Kroos - tych wyborów nie muszę wyjaśniać, prawda? Teraz to pierwszy z nich jest kapitanem.

Liga Michała Zachodnego "Wygraj Kopalnię" Dołącz do ligi ? (link działa po zalogowaniu)

W ataku znów Klose z Higuainem, może któryś z nich zadecyduje o wyniku finału. W lidze "Wygraj Kopalnię" liderem nadal jest Rafał Górczyński, ale ze swojej przewagi stracił kilka punktów i Piotrek Stochmalski z "Mexicaną" go goni. Szans nie odmawiam też "Nieskalanym" Mateusza Górnego, ale też zespołom "nazwa nazwa" i "bvb09".