Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, półfinały. Neymar: Będę jednym spośród 200 milionów kibiców "Canarinhos"

Brazylijski napastnik za pomocą Instagrama podziękował kibicom za wsparcie i zachęcił wszystkich fanów do pełnej mobilizacji podczas wtorkowego półfinału. Mecz Brazylia - Niemcy o godz. 22. Relacja na żywo na Sport.pl i Z czuba.

Neymar podziękował za wsparcie tysiącom fanów, którzy wysłali mu wiadomości z ciepłymi słowami. Snajper Barcelony zaznaczył, że mocno przeżył kontuzję, która wykluczyła go z walki o upragniony finał na Maracanie. Piłkarz nie zamierza jednak się załamywać i apeluje do kibiców, aby ci pomogli "Canarinhos" zdobyć Puchar Świata.

Podyskutuj z autorem tekstu na Twitterze @basz24

"Nie jestem w stanie podziękować wszystkim z osobna za tysiące wiadomości wsparcia, które otrzymałem od piątku. Chciałbym móc mówić w kilku językach i podziękować dosłownie wszystkim.

Starałem się przeczytać wszystko, co dostałem. Były to wiadomości, które sprawiły, że ostatnie dni były dużo mniej bolesne. Dziś (wtorek) będę jednym spośród 200 milionów kibiców "Canarinhos". Wiem, jak bardzo moi koledzy potrzebują teraz naszego wsparcia, naszych fanów!

Chciałem podziękować wszystkim tym, którzy wysłali mi pozytywną energię, ale również chciałbym prosić wszystkich was, abyśmy byli z piłkarzami do ostatniej sekundy, bo bardzo, bardzo chcę spotkać się z moimi kolegami w najbliższą niedzielę na boisku... na Maracanie..." - napisał na portalu Nemyar.

Więcej o: