Wygraj mundial. Drużyna Zachodnego na półfinały

To całkiem smutny moment w turnieju, ponieważ po ćwierćfinałach muszę pożegnać się z większością drużyny. A przecież gwarantowali kilka bardzo dobrych wyników - James Rodriguez okazał się najlepszym transferem, ale to postawienie na Ospinę w bramce opłaciło mi się równie mocno. Gamboa przebojem wdarł się do mojej jedenastki, podobnie jak Cuadrado i Valbuena. Szkoda, że teraz muszę się ich pozbywać.

Problem w tym, że darmowych transferów pozostało mi tylko sześć. Musiałem kombinować tak, by w półfinałach moi zawodnicy generalnie grali, ale też pamiętając o ich znaczeniu dla swoich drużyn. Stąd postawiłem na Rojo, który powinien wrócić po meczu zawieszenia na lewą obronę Argentyny, ale też solidnego (i taniego) Blinda, Oscara, lidera Brazylii pod nieobecność Neymara. Finansowo starczyło mi w ataku tylko na Miroslava Klose - nie pozostaje mi nic innego, jak wierzyć w jego doświadczenie.

Szkoda, że z Francją nie miał ani jednego strzału. Może chociaż w meczu o trzecie miejsce błyśnie? Nawet jeśli nie on będzie strzelał dla Niemców, to chociaż Thomas Mueller. Niestety zabrakło mi zmiany i w składzie pozostaje Angel Di Maria. Dopiero po półfinałach będę mógł uzupełnić skład. Punktów na kluczowym etapie gry nie zamierzam tracić. Kapitanem został Arjen Robben, jego vice Mueller. Czy panowie spotkają się w finale?

Szybki rzut oka na ligę, w której rywalizujecie o premierowy numer czasopisma "Kopalnia - sztuka futbolu". Całkiem pewnie, bo z przewagą trzynastu punktów, prowadzi Echelon Rafała Górczyńskiego. Goni go drużyna o skocznej nazwie "Hup Holland Hup", której prezesuje Adrian Marzec. Później kolejne drużyny są coraz bliżej, dziesiąty zespół od drugiego dzieli ledwie trzynaście oczek. Moja pozycja w tej tabeli? Szkoda słów, ale w górnej połowie tabeli. Co z tego, że startuje Was 546...

Liga Michała Zachodnego "Wygraj Kopalnię" Dołącz do ligi ? (link działa po zalogowaniu)