Mundial 2014. Muntari nakręcony na paleniu marihuany? [WIDEO]

?El Mundo Deportivo? umieściło na swojej stronie internetowej filmik, na którym widać, jak Sulley Muntari, piłkarz Milanu, pali marihuanę. Zespół Ghany odpadł z turnieju już po fazie grupowej, a Muntari wraz z Kevinem-Princem Boatengiem został już wcześniej wydalony z zespołu.

Na filmiku uwagę zwraca przede wszystkim tańczący Michael Essien. Jednak dziennikarze wypatrzyli na nim jeszcze siedzącego z tyłu Muntariego wypuszczającego dym z ust, jakby palił marihuanę.

Filmik jest w dość słabej jakości, więc trudno jednoznacznie ocenić, czy Muntari na pewno palił na nim marihuanę. Mówi się też o tym, że mogła to być fajka wodna.

Z całością możecie zapoznać się poniżej. Muntariego wypuszczającego dym z ust najlepiej widać w samej końcówce.

 

O tym, że Muntari pali właśnie marihuanę, świadczą też niektóre śpiewy i okrzyki, które słyszymy na filmiku. Jeden z piłkarzy wyraźnie śpiewa o Wee Manie (popularna nazwa palacza marihuany), a w innym momencie słyszymy: "Muntari mówi, że ta ksywka mu się nie podoba. Twierdzi, że powinniśmy zadzwonić po Ganja Mana" (inna nazwa palacza marihuany).

W podobnym tonie mówi też Andre Ayew, który nazywa Muntariego hodowcą marihuany, na co większość sali wybucha śmiechem.

Przypomnijmy, że Muntari i tak pożegnał się z mundialem wcześniej niż reszta drużyny. Nieoficjalnie mówiło się o spięciu na treningu między nim a Boatengiem, który również przedwcześnie wyleciał z Brazylii.

Federacja zdążyła już się ustosunkować do wideo, pisząc, że nagranie z całą pewnością nie pochodzi ze zgrupowania mundialowego w Brazylii.

Więcej o: