Wygraj mundial. Drużyna Sport.pl bez Neymara i Messiego

Drużyna Sport.pl bardzo ładnie zapunktowała w 1/8 finału. Niestety, ograniczenia budżetowe dają się coraz mocniej we znaki. Kogo kupić, kogo sprzedać? Oto moje wybory.

Tadeusz KądzielaTadeusz Kądziela Fot. Jacek Dymkowski Trafiłem z kapitanem! James Rodriguez zdobył dwie bramki, jego Kolumbia wygrała do zera i tym samym lider mojej drużyny zdobył aż 32 punkty. Juan Cuadrado i Thomas Mueller mieli po asyście, a gola zdobył Alexis Sanchez . W sumie TeamSportPl zanotował rekordowe 77 punktów.

aa Fot. a

Nie stać mnie na wszystkich

Teraz pora na kolejne transfery. Za darmo mogę ich zrobić sześć, a wciąż ogranicza mnie 100 milionów budżetu, bo nie korzystam z pomocy sponsorów.

Cóż, skoro Holandia przeszła Meksyk, to teraz wierzę, że dojdzie już do finału. Kupiłem więc: Stefana de Vrija , Rona Vlaara , Arjena Robbena i Robina van Persiego . Chętnie kupiłbym Neymara (choć wierzę w Kolumbię) i Leo Messiego , ale są dla mnie za drodzy. Zdecydowałem się więc na walecznych Belgów: Marouane Fellainiego i Divocka Origiego . Czy mi się to opłaci? Nieraz już miałem nosa.

Na co liczę w 1/4 finału? Przede wszystkim na czyste konto Holendrów i Niemców oraz wygraną Kolumbii z Brazylią. Punkty od Belgów będą miłym zaskoczeniem. Kapitana nie mam odwagi zmieniać. Po takim meczu?!

PS W korespondencyjnym pojedynku z Pawłem Wilkowiczem i Michałem Zachodnym powiększyłem przewagę. Oby tak do końca!

Wyniki po dwóch kolejkach:

1. Tadeusz Kądziela 269

2. Paweł Wilkowicz 239

3. Michał Zachodny 181

Więcej o: