Holandia - Meksyk. Kibic Ajaccio wystawił dom na sprzedaż, aby zatrzymać w klubie Ochoę

Jeden z fanów zdegradowanego do Ligue 2 Ajaccio zamieścił na francuskim portalu ogłoszeniowym informację o chęci sprzedania swojego domu, wraz z jego zawartością oraz członkami rodziny, w celu zatrzymania w klubie z Korsyki bramkarza reprezentacji Meksyku, Guillermo Ochoy. Wraz z końcem czerwca wygasa kontrakt 28-latka z Ajaccio. Mecz Holandia - Meksyk w niedzielę o godz. 18. Relacja Zczuba i na Sport.pl.

Zdesperowany fan Ajaccio szuka możliwości zatrzymania w klubie Guillermo Ochoy. Meksykanin, przygotowujący się do niedzielnego spotkania 1/8 finału mundialu z Holandią, jeszcze przez kilka dni będzie zawodnikiem klubu z Korsyki. Po wygaśnięciu umowy może swobodnie szukać sobie nowego miejsca pracy. Nie powinien mieć z tym problemów, ponieważ doskonale spisuje się na brazylijskim turnieju.

Ogłoszenie kibica AjaccioOgłoszenie kibica Ajaccio Fot. purelyfootball.com

Wspomniany kibic zdegradowanego do Ligue 2 klubu poinformował, że chce pozyskać gotówkę niezbędną do opłacenia kontraktu Ochoy poprzez sprzedaż domu wraz z jego zawartością. Co ciekawe, do nietypowej transakcji ma zostać włączona rodzina sympatyka Ajaccio. Fan klubu z Korsyki zakłada, że w ten sposób uda mu się zarobić 10 mln euro.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.