MŚ 2014. Robbie Fowler: Suarez powinien opuścić Liverpool

- Tego już za wiele. Suarez, zachowując się w ten sposób, nazwą Liverpool wytarł podłogę - powiedział w rozmowie z brazylijskim radiem były piłkarz The Reds i reprezentant Anglii Robbie Fowler. Urugwajczyk w trakcie wtorkowego meczu mistrzostw świata z Włochami ugryzł w ramię Giorgio Chielliniego.

Zdaniem Fowlera występki Urugwajczyka bardzo źle wpływają na reputację klubu z Anfield. Legenda Liverpoolu uważa, że obecny pracodawca Suareza powinien podjąć poważne kroki wobec niepokornego piłkarza. Niewiele ponad rok temu doszło do podobnego incydentu na boiskach Premier League. - Suarez powinien opuścić klub, zanim jeszcze bardziej zszarga imię klubu - podkreśla Fowler.

- Kibice go uwielbiają, ale on, zachowując się w ten sposób, nazwą Liverpool wyciera podłogę. To, co zrobił w meczu z Włochami, było nie w porządku, również dlatego, że ostatnim razem klub wstawił się za nim i próbował go bronić. Nie będę zaskoczony, jeśli w tym przypadku miarka się przebrała i Suarez opuści Liverpool - mówi Fowler, który zaznacza, że uważa Urugwajczyka za wybitnego piłkarza, ale jednocześnie podkreśla, że na takie zachowanie nie można przymknąć oka.

FIFA wszczęła postępowanie. Suarez już nie zagra na mistrzostwach?

Międzynarodowa Federacja Piłkarska wszczęła już postępowanie dyscyplinarne w sprawie zachowania Luisa Suareza . Incydent z 79. minuty gry, do którego doszło w polu karnym Włochów, umknął uwadze meksykańskiego sędziego Marco Rodrigueza, czym oburzony był Chiellini.

Największe firmy oszalały na punkcie Suareza! Może reklamować wszystko, co ma związek z zębami!

Więcej o: