Wygraj Mundial. Drużyna Sport.pl stawia na porażki faworytów

Drużyna Sport.pl świetnie spisała się w ostatniej kolejce fazy grupowej. Teraz podjąłem dość ryzykowne decyzje, bo stawiam, że Brazylia, Argentyna i Holandia pożegnają się z mistrzostwami już w 1/8 finału.

Tadeusz KądzielaTadeusz Kądziela Fot. Jacek Dymkowski Cała redakcja pękała ze śmiechu, kiedy przed ostatnią kolejką grupową kupiłem do składu Freda i uczyniłem go kapitanem zespołu. Nie stać mnie było na Neymara, ale się nie zawiodłem. 9 punktów to całkiem przyzwoity wynik.

Wygraj Mundial na http://wygrajmundial.sport.plWygraj Mundial na http://wygrajmundial.sport.pl Fot. Sport.pl

Osiem darmowych transferów

Teraz pora na przygotowanie zespołu do decydującej fazy pucharowej. Nie kupuję kodów w grze, więc mam limit ośmiu darmowych transferów i wciąż tylko 100 milionów w budżecie. Jak wydać tę kwotę?

Postanowiłem sprawdzić, jak mogą potoczyć się te mistrzostwa. Wypełniłem więc drabinkę aż do finału .

Nie było łatwo. Właściwie pewien jestem jedynie, ze Niemcy pokonają Algierie, a Francja wysoko i do zera ogra Nigerię. Stąd do Pera Mertesackera i Blaise'a Matuidiego kupiłem: Manuela Neuera , Thomasa Muellera i Karima Benzemę.

Typuję też większe lub mniejsze niespodzianki: wygraną Meksyku z Holandią, Chile z Brazylią, Szwajcarii z Argentyną i Kolumbii z Urugwajem, osłabionym brakiem Luisa Suareza.

Stąd spore zakupy z Ameryki Południowej i Środkowej: Pablo Armero, Juan Cuadrado, Teofilo Gutierrez i Alexis Sanchez.

Ostatnim wzmocnieniem jest Xherdan Shaqiri, który błysnął w meczu z Hondurasem i liczę, że poprowadzi swoich kolegów do wygranej z Argentyną. Nie został jednak kapitanem - ten zaszczyt w końcu spotkał Jamesa Rodrigueza, który nie zawodzi mnie od pierwszej kolejki.

W korespondencyjnym pojedynku z Pawłem Wilkowiczem i Michałem Zachodnym wyszedłem na prowadzenie. Walka trwa!

Wyniki po dwóch kolejkach:

1. Tadeusz Kądziela 192

2. Paweł Wilkowicz 179

3. Michał Zachodny 121

Więcej o: