Mundial 2014. Argentyna - Iran 1:0. Argentyńska prasa: Niezasłużone zwycięstwo!

Reprezentacja Argentyny wygrała 1:0 z Iranem po golu Lionela Messiego w 91. minucie i awansowała do 1/8 finału mistrzostw świata. Argentyńska prasa zauważa jednak, że albicelestes zagrali bardzo słaby mecz. "Niezasłużone zwycięstwo", "Módlcie się do Messiego", "Messi odpalił Argentynie słońce" - to niektóre z nagłówków w miejscowej prasie.

Czytaj relację z meczu Argentyna - Iran

Ole: "Módlcie się do Messiego!"

Argentyna nie mogła być słabsza przeciwko Iranowi, który bronił się, ale też zrobił z bohatera meczu Sergia Romero, autora trzech interwencji. To był bardzo kiepski bezbramkowy mecz, dopóki Leo w końcu się nie pojawił i dał Argentynie 1/8 finału. Ale jeden gol nie przysłoni nędzy.

Diario Popular: "Messi odpalił Argentynie słońce"

To był słaby mecz. Zespół grał źle. Gol najlepszego piłkarza na świecie dał skromne zwycięstwo i awans do 1/8 finału.

Clarin: W doliczonym czasie gry Argentyna wchodzi do 1/8 finału

"Pchła" dała nam niezasłużone zwycięstwo nad Iranem. Reprezentacja Argentyny wygrała, ale znowu trzeba postawić duży znak zapytania, czy ma szansę coś zdziałać na tym turnieju.

La Nacion: Późny gol Messiego uratował zespół

Gol w ostatniej chwili dał zwycięstwo, ale zespół grał słabo i nie stworzył przez 90 minut większego zagrożenia gorszemu przeciwnikowi, który miał swoje szanse. Największą postacią meczu był Sergio Romero, który obronił co najmniej cztery doskonałe strzały rywali. Trzeba się obudzić!

Zobacz wideo

Kibol wtargnął na murawę i zaczął się pościg [ZDJĘCIA]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.