Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2014. Wayne Rooney przeprosił kibiców

Reprezentacja Anglii po porażkach z Włochami i Urugwajem straciła szansę na awans do 1/8 finału. Wayne Rooney przeprosił za to kibiców na swoim facebookowym profilu. - Jestem zdruzgotany - napisał.

Anglicy przegrali oba mecze po 1:2. A przez to, że w niedzielę Kostaryka pokonała Włochy 1:0, nie mają już żadnych, nawet matematycznych szans na awans do dalszej fazy. "Jestem zdruzgotany, że odpadamy z mundialu. W obu meczach byliśmy pełni wiary we własne umiejętności, ale to nie wystarczyło. Przepraszam wszystkich kibiców, tych, którzy tutaj przylecieli, i tych, którzy zostali w domu, że nie zrobiliśmy więcej... Jestem załamany" - napisał Rooney na Facebooku.

Po pierwszym meczu z Włochami gwiazdor Manchesteru United był mocno krytykowany za swoją grę i spekulowano, że w drugim spotkaniu z Urugwajem może nie zagrać. Wyszedł jednak w pierwszym składzie i strzelił swoją pierwszą bramkę na mistrzostwach świata w karierze. Mógł jednak zdobyć jeszcze dwie bramki. W pierwszej połowie strzelił głową z bliska w poprzeczkę, a w drugiej uderzył wprost w bramkarza Fernando Muslerę.

Anglia odpada, internauci żartują [MEMY]

Więcej o: