MŚ 2014. Urugwaj - Anglia. "Zabójczy Suarez stawia Anglię nad przepaścią"

Urugwaj po dwóch golach Luisa Suareza pokonał Anglię 2:1. Drużyna Roya Hodgsona po dwóch porażkach jest o krok od odpadnięcia z brazylijskiego mundialu.

Porażka Anglików oznacza, że są bliscy odpadnięcia z turnieju. Szanse na awans z grupy D mogą uratować Włosi, którzy w piątek muszą pokonać Kostarykę. Media w Anglii piszą o Suarezie, "który zniszczył nadzieje".

Daily Mail: "Suarez strzela drugą i łamie angielskie serca...

Daily Mail: 'Suarez strzela i w sekundę łamie angielskie serca...Daily Mail: 'Suarez strzela i w sekundę łamie angielskie serca... Fot. Daily Mail - screen.

Mirror Online: Marzenia Anglii o mistrzostwach świata rozwiane, po tym jak Suarez dwukrotnie oswoił "Three Lions"

Mirror Online: Marzenia Anglii o mistrzostwach świata rozwiane, po tym jak Suarez dwukrotnie oswoił 'Three Lions'Mirror Online: Marzenia Anglii o mistrzostwach świata rozwiane, po tym jak Suarez dwukrotnie oswoił 'Three Lions' Fot. Mirror Online - screen.

The Telegraph: Zabójczy Suarez stawia Anglię nad przepaścią

The Telegraph: Zabójczy Suarez stawia Anglię na krawędziThe Telegraph: Zabójczy Suarez stawia Anglię na krawędzi Fot. the Telegraph - screen.

The Times: Suarez zostawia nadzieje Anglii w strzępach

The Times: Suarez zostawia nadzieje Anglii w strzępachThe Times: Suarez zostawia nadzieje Anglii w strzępach Fot. The Times - screen.

BBC Sport: Anglia przegrywa z Urugwajem

BBC Sport: Anglia cierpi po porażce z UrugwajemBBC Sport: Anglia cierpi po porażce z Urugwajem Fot. BBC Sport - screen.

Więcej o: