Wygraj mundial. Drużyna Sport.pl zaciąga posiłki z Bośni i Hercegowiny

Pierwsza kolejka nie była zbyt udana dla drużyny Sport.pl, więc przed drugą dokonuję dwóch transferów i trzech zmian w wyjściowej jedenastce.

Niestety, część z moich kalkulacji wzięła w łeb. Chile straciło gola z Australią, a Argentyna z Bośnią i Hercegowiną, więc Mauricio Isla , Sergio Romero i Marcos Rojo nie zapunktowali tak, jak się spodziewałem. Szkoda, bo na ławce zostali Per Mertesacker i Ehsan Hajsafi z Iranu. Czekam jeszcze na to, co pokaże Daniel van Buyten .

W drugiej linii trafione okazały się wybory Jamesa Rodrigueza i Keisuke Hondy , natomiast dużo punktów nie przynieśli mi Shinji Kagawa i Blaise Matuidi .

Największe rozczarowanie to atak. Nie spodziewałem się, że Didier Drogba i Oliver Giroud zaczną jako rezerwowi. Jedynie Leo Messi zdobył gola.

Co przed drugą kolejką?

Stawiam na Bośniaków! Powalczyli z Argentyną, a teraz przed nimi mecze ze słabiutkimi drużynami Iranu i Nigerii. Za Giroud mój skład wzmocni Edin Dżeko , a Islę zastąpi Emir Spahić . Ponadto van Buyten siądzie na ławce, bo jego Belgowie zagrają z Rosją. Bezpieczniejszym wyborem wydaje się Mertesacker z rozpędzonej reprezentacji Niemiec. Kapitanem zostanie Leo Messi, który w meczu z Iranem może sobie postrzelać. Rezerwowym kapitanem mianowałem Jamesa, najskuteczniejszego z moich graczy w I kolejce.

A jak mi idzie korespondencyjny pojedynek w Pawłem Wilkowiczem i Michałem Zachodnym ? Nienajgorzej, pierwszy wyprzedza mnie i nadrobi jeszcze kilka punktów na Belgach, za to drugiego pokonam, o ile niesamowitego meczu nie zaliczy Romelu Lukaku. Walka trwa!

KONKURS! Zobacz decydujące mecze MŚ w niezwykłej jakości!

Korzystasz z Gmaila? Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy

Więcej o:
Copyright © Agora SA