Anglia - Włochy, Polacy walczą o MŚ i żużlowa GP [ROZKŁAD SOBOTY]

Na piłkarskich mistrzostwach świata aż cztery mecze, w tym klasyk Anglia - Włochy, ale to niejedyne sportowe wydarzenie w sobotę. Żadnego nie ominiesz, śledząc Sport.pl i aplikację mobilną Sport.pl LIVE.

18.00 Kolumbia - Grecja

W pierwszym meczu Grupy C Kolumbia zagra z Grecją. Mimo osłabienia brakiem Radamela Falcao, Kolumbia jest faworytem meczu. Jose Pekerman ma w drużynie piłkarzy, którzy z powodzeniem mogą zastąpić znakomitego napastnika. Relacja Z Czuba i na żywo od 18 w Sport.pl.

19.00 Żużlowa GP Szwecji

W szwedzkiej Malilli odbędą się kolejne zawody żużlowej Grand Prix. Pojadą Jarosław Hampel i Krzysztof Kasprzak. Czy nawiążą do sukcesów Polaków? W przeszłości wygrywali tu Tomasz Gollob (w 2009 i 2012 roku) oraz Rune Holta (2010).

21.00 Urugwaj - Kostaryka

- Anglia jest zagadką dla wszystkich, nawet dla samych Anglików. Ja wierzę, że Luis Suarez zrobi różnicę i poprowadzi Urugwaj do awansu - mówi w rozmowie ze Sport.pl Gustav Poyet, urugwajski trener angielskiego Sunderlandu. Pierwszy krok do zrobienia będzie w meczu z Kostaryką. Relacja Z Czuba i na żywo od 21 w Sport.pl.

0.00 Anglia - Włochy

- Skręcił kostkę, ale bardzo lekko - powiedział selekcjoner reprezentacji Włoch Cesare Prandelli o Gianluigi Buffonie. Nie jest pewne, czy Włoch zagra w pierwszym meczu mundialu z Anglią. Relacja Z Czuba i na żywo z mundialowego klasyka od północy w Sport.pl.

3.00 WKS - Japonia

Wybrzeże Kości Słoniowej z nieśmiertelnym Didierem Drogbą czy Japonia napędzana przez duet Honda - Kagawa? W tym meczu może paść dużo bramek, ale czy późna pora nie odstraszy polskich kibiców? Relacja Z Czuba i na żywo od 3 w nocy w Sport.pl.

KONKURS! Zobacz decydujące mecze MŚ w niezwykłej jakości!

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live

Więcej o: