Mundial 2014. Villa: "Mamy więcej ambicji niż kiedykolwiek"

- Jesteśmy silni i zdeterminowani. Mamy więcej ambicji niż kiedykolwiek - powiedział w rozmowie z Radio Marca David Villa. Napastnik reprezentacji Hiszpanii jest przekonany, że jego drużyna może ponownie wygrać mundial. Mecz Hiszpania - Holandia dziś o godz. 21. Relacja Zczuba i na Sport.pl.

- Czujemy się bardzo dobrze. Mamy wszystko, aby znaleźć się w finale i ponownie wygrać złoto. Mamy więcej ambicji niż kiedykolwiek - powiedział w rozmowie z Radio Marca David Villa. Snajper "La Roja" nie może doczekać się piątkowego meczu z Holandią. - Najgorsze jest oczekiwanie. Chcielibyśmy już rozegrać to spotkanie - dodał "El Guaje".

Villa powiedział, że mecz z Holandią będzie skomplikowany, ale "Oranje" również powinni obawiać się podopiecznych Vicente del Bosque. - Jesteśmy przygotowani na rozpoczęcie turnieju. Na początek zagramy z Holandią, która jest bardzo silna, ale przecież wszystko zależy od nas. Oni mają świetnych zawodników i doświadczonego trenera. To będzie wyrównany pojedynek - powiedział Hiszpan.

- Zdobyliśmy trzy tytuły z rzędu. Nikt wcześniej tego nie dokonał, jednak to nie daje nam gwarancji zwycięstwa w Brazylii. Na tym polega piękno tego sportu - podsumował Villa.

Zdaniem vlogerów Sport.pl...

 

Początek wielkiego piłkarskiego święta! [ZDJĘCIA]

Więcej o: