El. M¦ 2014. Lewandowski: Szkoda sytuacji z drugiej połowy

Reprezentacja Polski przegrała na Wembley 0:2 z Angli± w ostatnim meczu eliminacji mistrzostw ¶wiata. - Zabrakło zimnej krwi. Szkoda szczególnie sytuacji, jak± miałem w drugiej połowie. Nie spodziewałem się, że Joe Hart tak szybko wyjdzie z bramki - powiedział na antenie Polsatu Sport Robert Lewandowski.

- Znowu popełnili¶my błędy, znów było jakie¶ niezrozumienie i czego¶ zabrakło. Szkoda też sytuacji bramkowych, kiedy wychodzili¶my z kontr± i brakowało nam zimnej krwi, ostatniego podania. Ale widać, że im dłużej gramy ze sob±, tym lepiej wygl±da nasza gra - powiedział Lewandowski.

Sam Lewandowski miał kilka okazji strzeleckich, a najlepsz± w drugiej połowie, kiedy po ¶wietnym podaniu Jakuba Błaszczykowskiego stan±ł oko w oko z Joe Hartem, ale strzelił prosto w niego. - Żałuję tej sytuacji, nie spodziewałem się, że Hart tak szybko wyjdzie z bramki - stwierdził napastnik.

- Od pocz±tku eliminacji nam nie szło, tak samo je zakończyli¶my. Trudno mi wytłumaczyć, dlaczego piłka nie wpadła dzisiaj do bramki Anglików. Dali¶my z siebie wszystko, co mieli¶my - dodał.

Więcej o: