Polska - Czarnogóra 1:1. Zamieszanie po meczu od kuchni. Załamany Błaszczykowski: "Nie wierzę..."

Po zremisowanym 1:1 meczu z Czarnogórą załamani byli nie tylko kibice. Również piłkarze, którzy dopiero kilka minut po meczu dowiedzieli się, że przy nieuznanej bramce Błaszczykowskiego faktycznie był spalony, długo nie mogli uwierzyć, że nie udało się zgarnąć 3 punktów. PZPN udostępnił specjalne wideo, na którym najpierw dokładnie widzimy radość po wspomnianym nieuznanym golu, a później przenosimy się w kuluary Stadionu Narodowego, gdzie piłkarze oglądają powtórki najważniejszych sytuacji.

Click. Boom. Amazing! Przekonajcie się jakie to proste"

Na specjalnym wideo najlepiej widać rozczarowanie Jakuba Błaszczykowskiego, który w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry pokonał bramkarza rywali, ale po klikunastu sekundach radości musiał pogodzić się z tym, że jego trafienie nie zostało uznane. Polscy reprezentanci nie kryli też rozczarowania wcześniejszą decyzją sędziego, który nie podyktował rzutu karnego za faul na Waldemarze Sobocie. Poniżej możecie obejrzeć cały filmik:

 

W związku z remisem z Czarnogórą Polska ma już tylko teoretyczne szanse na awans na przyszłoroczny mundial. Podopieczni Waldemara Fornalika musieliby wygrać wszystkie trzy pozostałe spotkania, by wciąż myśleć o wyjeździe do Brazylii. Najbliższy mecz Polacy zagrają w środę na wyjeździe z San Marino. Relacja na żywo na Sport.pl i w naszej aplikacji Sport.pl LIVE.

Więcej o: