El. MŚ 2014. Kuriozalna czerwona kartka dla Mascherano [WIDEO]

Piłkarz Barcelony dostał czerwoną kartkę za skopanie pomagającemu mu w zejściu z boiska noszowego. Argentyńczycy zremisowali 1:1 na wyjeździe z Ekwadorem.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS i na Androida

Do kuriozalnej sytuacji doszło tuż przed końcem meczu - w 88. minucie argentyński obrońca był opatrywany przez medyków. Za chwilę lekarze posadzili go na noszach. Podczas opuszczania boiska Mascherano został oblany wodą. Nie wiedzieć czemu postanowił za to wymierzyć sprawiedliwość jednemu z noszowych.

Mascherano expulsado przez hoyno255

Argentyńczyk miał pecha - sędzia doskonale widział tę sytuację i momentalnie po zajściu pokazał mu czerwoną kartkę. Mascherano udawał, że nie wie, co się stało.

Remis Argentyńczyków

Reprezentacja Albicelestes w piątek tylko zremisowała z Kolumbią. Mecz z Ekwadorem zaczął się świetnie - już w 4. minucie gości na prowadzenie wyprowadził Serio Aguero. Radość nie trwała długo - 15 minut później wyrównał Segundo Castillo.

W drugiej połowie na boisku pojawił się Leo Messi, ale wynik meczu się nie zmienił. Po 13 meczach eliminacyjnych Argentyńczycy mają na koncie 26 punktów i o trzy oczka wyprzedzają Kolumbię, która ma jedno spotkanie rozegrane mniej.