El. MŚ 2014. Nie ma biletów na mecz Polska - Anglia

Nie będzie otwartej sprzedaży biletów na mecz Polska - Anglia. Wejściówki skończyły się zanim została ona otwarta. 30 tysięcy biletów rozprowadził Klub Kibica. Reszta przypadła sponsorom i PZPN-owi.

Stadion Narodowy ma pojemność 58 tysięcy miejsc. 30 tysięcy biletów trafiło do przedsprzedaży dla członków Klubu Kibica. Aby być w klubie, trzeba było wcześniej zapłacić za członkostwo 32 złote.

- Pozostałe bilety trafiły do m.in. wojewódzkim Związków Piłki Nożnej, olimpijczyków oraz paraolimpijczyków, którzy zostali zaproszeni na mecz, szkół oraz domów dziecka - informuje Agnieszka Olejkowska.

- Być może kilkaset zarezerwowanych, ale nie wykupionych biletów wróci jeszcze do sprzedaży. Dużo miejsc jest wyłączonych ze sprzedaży ze względu na złą widoczność, konieczność zarezerwowania przestrzeni dla telewizji, na sektor buforowy, czy dla kibiców z Wielkiej Brytanii - dodaje.

"Witam, piszę do państwa w sprawie sprzedaży biletów na mecz Polska-Anglia oraz całego zamieszania które nastąpiło ze sprzedażą tych biletów. Od jutra (29 września - red.) miała być prowadzona otwarta sprzedaż dla osób nie posiadających kart klubu kibica, jak się dzisiaj dowiedziałem na profilu facebookowym portalu kupbilet.pl, który zajmuje się sprzedażą, nie ma już dostępnych biletów dla osób bez kart kibica. Zadzwoniłem do PZPNu i uzyskałem informację, że za pośrednictwem portalu kupbilet zostało sprzedanych lekko ponad 20 tysięcy biletów, a reszta która miała być dostępna od jutra nagle będzie dostępna dla działaczy, sponsorów, olimpijczyków, aktorów. itp... Według mnie to jest jeden wielki przekręt i oszukiwanie kibiców, skoro ktoś zapewnia, że będzie otwarta sprzedaż a w rzeczywistości jej nie ma. Chciałbym aby państwo poruszyli ten temat i nagłośnili sprawę" - napisał jeden z czytelników alert24.pl

Mecz odbędzie 16 października o godzinie 20 na Stadionie Narodowym. Relacja na żywo na Sport.pl.

Więcej o: