Eliminacje MŚ 2014. Kontuzjowany Carroll nie zagra z Polską

Pogarsza się sytuacja kadrowa Anglików przed zbliżającym się meczem z Polską. Kontuzja Andy'ego Carrolla, który jest zmiennikiem Wayne'a Rooney'a (także kontuzjowany) doznał urazu uda i nie zagra przez ponad 6 tygodni.

My też mamy zdanie! Dzielimy się nim na Facebook/Sportpl ?

Roy Hodgson ma spory ból głowy. W ostatnim czasie kontuzje odnieśli dwaj podstawowi napastnicy reprezentacji Anglii. Wayne Rooney już w czasie meczu z Fulham został niefortunnie zaatakowany przez rywala i z rozciętą nogą musiał zejść z boiska. Uraz Andy'ego Carrolla powoduje, że Anglicy mogą mieć spory problem nie tylko w najbliższych meczach eliminacyjnych z Mołdawią i Ukrainą.

Napastnik West Hamu z pewnością nie wykuruje się też na kolejny mecz, w którym Anglicy zmierzą się na Stadionie Narodowym z Polską. Wayne Rooney powinien być już zdrowy, ale nie wiadomo czy zdąży odzyskać formę zwłaszcza, że przez Euro 2012 nie przepracował całego okresu przygotowawczego w Manchesterze United.

Były trener West Bromwich Albion w tej sytuacji będzie musiał postawić na młodość. Najgłośniej mówi się o Danielu Starridge'u oraz kolejnym z graczy MU, Dannym Welbecku. Wspomóc ma ich doświadczony Jermain Defoe.

Polska zagra z Anglią na Stadionie Narodowym 16 października.

Więcej o: