Sport.pl
Komentarze (38)
Mistrzostwa świata 2018. Chorwacja - Dania 1:1 (k. 3:2). Duński funkcjonalizm
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • sawicki.wroc

  0

  Nie chcę gadać po podróżnicy. Ale może najwyższy czas powiedzieć głośno to o czym ludzie rozumni mówią tylko po cichu. Po prostu NA TYM MUNDIALU ZNALEŹLIŚMY SIĘ PRZEZ NIEPOROZUMIENIE.
  To niestety nie wszystko. Naprawdę nie trzeba mieć wielkiej wyobraźni aby przewidzieć opinie że Polacy awansując na ten Mundial zabrali miejsce komuś kto o wiele lepiej by się przygotował i nie dałby (...) ciałka.
  Ale moim skromnym zdaniem jest światełko w tunelu.
  Po pierwsze - przestaniemy w końcu dmuchać ten balonik. Naprawę od nadmiaru pychy wielu się pogrążyło a od nadmiaru pokory nikt jeszcze nie umarł.
  Po drugie - nauczymy się ponownie szanować przeciwnika. Kiedyś nie mieliśmy z tym problemów.
  Po trzecie - może nasi kopacze przypomną sobie że sukcesy na boisku odnosi się harowaniem na treningach a nie ordynardym gwiazdorzeniem i prezentacją wdziękow swoich lepszych połówek.
  I wreszcie na koniec. Przestaniemy sobie wszyscy bajdurzyc o szczególnym znaczeniu polskiej piłki.
  W rankingu FIFA zajmiemy REALNE miejsce np. 30 albo 40.
  To tyle w temacie.

 • balzaczek22

  0

  "Mityczne wnioski"? A co to znaczy?

 • fields1

  Oceniono 5 razy -1

  Ale w tej wyborczej są ciućmoki. Przecież nasi przegrali nie dlatego, że nie odrobili jakiejś tam lekcji tylko dlatego, że przeczytali artykuł dr M. Środy i postanowili przegrać by położyć tamę rosnącej fali ksenofobii, rasizmu i antysemityzmu w Polsce.

 • zec

  Oceniono 2 razy -2

  To był najgorszy mecz jaki kiedykolwiek widziałem.
  Zawodników obu drużyn zmieliłybym i użył jako dodatek do karmy dla psów.

 • Alejaja Izbak

  Oceniono 2 razy -2

  BUAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAHA!

  Sieczka ale w glowie. PO za tym ona nawet pilki kPOnoc porzondnie nie zrobila a sie wymondrza kreslonc kreski pszerywane i ciongle. Rzenada.

  BUAHAAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!

 • kisssmyass

  Oceniono 7 razy -5

  znowu Sieczka ze swoją wykalkulowaną sieczką! Idź debilko ze swoimi przeintelektualizowanymi wywodami pisz do miesięcznika Kwanty i Fanty Fantastyki i Statystyki.

  Duńczycy po prostu mieli większą determinację i byli lepsi kondycyjnie. Pod koniec meczu zaczęło to być wyraźnie widoczne. Zawodnicy Chorwacji często przystawali, chwytali się za kolana. Gdyby nie te karne to byłoby po ‚wielkiej’ Chorwacji. Na tle obu tych zespołów, zazwyczaj do pokonania przez polski zespół, Polacy wypadli tak żenująco że aż wstyd!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX