Mundial 2018. W takich luksusach mieszka nasza reprezentacja. Cena za noc zaczyna się od 1300 zł

Wczoraj kadra Adama Nawałki została przywitana w hotelu w Soczi chlebem i solą. Nasi piłkarze mieszkać będą w niesamowitych luksusach, a cena pokoju za noc nie jest dostępna dla zwykłego śmiertelnika. Na co mogą liczyć piłkarze w swoich apartamentach?
Robert Lewandowski z Wojciechem Szczęsnym, Grzegorzem Krychowiakiem, Słaowmirem Peszko i Kamilem Grosickim Robert Lewandowski z Wojciechem Szczęsnym, Grzegorzem Krychowiakiem, Słaowmirem Peszko i Kamilem Grosickim www.instagram.com/_rl9

Reprezentacja Polski zakwaterowała się w hotelu

Wczoraj nasza kadra wylądowała w Soczi i udała się do hotelu, w którym spędzi większość czasu pomiędzy nadchodzącymi meczami. Hotel Hyatt Regency położony jest w samym centrum Soczi, 200 metrów od Morza Czarnego. 

Dziewczyna Jana Bednarka opowiada o ich pierwszej randce "Najpierw poznałam jego menadżerów i rodziców"

Kadra mieszka niedaleko ośrodka treningowego Kadra mieszka niedaleko ośrodka treningowego fot. booking.com

Kadra mieszka niedaleko ośrodka treningowego

Ogromnym atutem hotelu Hyatt jest nie tylko lokalizacja przy Morzu Czarnym, ale również niedaleka odległość do ośrodka, w którym reprezentacja będzie odbywać treningi przed meczami. Dzięki temu piłkarze nie będą tracić czasu na dojazdy do obiektu sportowego w Sputniku. 

Karolina Emus będzie polską miss mundialu? Ma pięknie ciało i chętnie się nim chwali na odważnych zdjęciach

Hotel Hyatt, to właśnie tu będzie mieszkać polska kadra w piłce nożnej Hotel Hyatt, to właśnie tu będzie mieszkać polska kadra w piłce nożnej fot. booking.com

Robert Lewandowski z resztą reprezentacji mieszkają w luksusach

Już sam hotel z zewnątrz robi ogromne wrażenie. Nowoczesna architektura połączona jest tutaj z eleganckim stylem dając efekt wow. Zobaczcie tylko, jak prezentują się pokoje, w których kadra będzie mieszkać, a także na jakie atrakcje mogą liczyć piłkarze. Warto dodać, że ceny w hotelu zaczynają się od 1300 zł za apartament dwuosobowy, a pokój dla trzech osób z jednym podwójnym łóżkiem i rozkładaną sofą kosztuje 2654 zł za noc. 

Taki widok ma polska kadra z okna w hotelu Hyatt Taki widok ma polska kadra z okna w hotelu Hyatt fot. booking.com

Tak wyglądają pokoje hotelowe, w których spać będą piłkarze

Każdy z pokoi w swoim wyposażeniu ma ekskluzywną łazienkę z wanną, a także balkon z pięknym widokiem na Morze Czarne. W pokojach nie brakuje także telewizora, mini baru, części wypoczynkowej, a także obrazów przedstawiających nowoczesny design. 

Aga Matracka
fot. booking.com

Przedsiębiorczy Grzegorz Krychowiak otworzył własny sklep w Warszawie. Co będzie można kupić u piłkarza?

Hotelowy basen również jest dostępny dla polskiej kadry Hotelowy basen również jest dostępny dla polskiej kadry fot. booking.com

Z takich atrakcji mogą korzystać piłkarze

W tym pięknym hotelu nie brakuje również dodatkowych atrakcji. Nasza reprezentacja będzie mogła skorzystać z hotelowego basenu, restauracja Passage, która serwuje potrawy kuchni europejskiej, kaukaskiej i rosyjskiej, zabiegów spa, sauny czy centrum fitness. 

Aga Matracka
fot. booking.com

Polska reprezentacja rozpoczęła treningi w Soczi Polska reprezentacja rozpoczęła treningi w Soczi www.instagram.com/laczynaspilka

Piłkarze już rozpoczęli treningi w Soczi

Choć nasza reprezentacja ledwo przyleciała to już od wczoraj trenuje na wcześniej wspomnianym ośrodku w Sputniku. Dziś na porannym treningu, który relacjonował profil na Instagramie Łączy Nas Piłka mogliśmy zobaczyć także trenującego nadal indywidualnie, ale już na boisku Kamila Glika. 

Tak Robert Lewandowski relaksuje się przed mundialem. Na imprezie w basenie nie zabrakło innych piłkarzy

Przygotowania do mundialu kosztują 10 mln złotych Przygotowania do mundialu kosztują 10 mln złotych www.instagram.com/kamilgrosicki10

Przygotowania do mundialu kosztują 10 mln

W maju sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki powiedział, że przygotowania do mundialu kosztować będą około 10 mln złotych. W tej kwocie wliczone są przeloty, hotele, wyżywienie i dwa zgrupowania w Juracie i Arłamowie.

Pierwszy mecz polskiej reprezentacji odbędzie się 19 czerwca o 16:00. Polska podejmie wtedy Senegal. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.