Krychowiak śpiewa "Last Christmas", Grosiccy oglądają Kevina... Tak spędzają święta gwiazdy sportu

Uch, wreszcie można odpocząć, nie ma żadnych meczów! Dla gwiazd sportu święta to szczególny i jedyny czas, kiedy mogą spotkać się z całą rodziną. Tymi wyjątkowymi chwilami dzielą się z kibicami poprzez media społecznościowe. Dzięki temu możemy m.in. posłuchać jak Grzegorz Krychowiak śpiewa "Last Christmas", jak wygląda Kamil Grosicki przebrany za Świętego Mikołaja, możemy nawet odkryć tajemnicę sukcesów Barcelony, której zawodnikiem jest niejaki... a, zresztą! nie będziemy wszystkiego od razu zdradzać. Zobaczcie sami.

Lewandowscy świętują we trójkę

Dla Roberta i Anny Lewandowskich to wyjątkowe święta, bo po raz pierwszy spędzają je we trójkę. 'Nasze pierwsze wspólne święta. Życzymy Wam wszystkim tak magicznych momentów' - napisał Robert Lewandowski.

Anna Lewandowska pod choinką

'Wykorzystajmy ten czas, żeby zatrzymać się na chwilę' - dodała na swoim profilu Anna Lewandowska.

Joanna Jędrzejczyk na kolanach Świętego Mikołaja

Do Joanny Jędrzejczyk przyszedł św. Mikołaj, który - jak się później okazało - był mężem jej siostry. 'Zdrowych, pogodnych, rodzinnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkim moi drodzy. Dużo Bożego Błogosławieństwa' - napisała najlepsza polska fajterka. 

Krychowiak śpiewa "Last Christmas"

Grzegorz Krychowiak nie ma za sobą udanego sportowo roku, ale humor mu dopisuje. Tym razem gwiazdor reprezentacji Polski postanowił wcielić się w George'a Michaela i zaśpiewał jego słynny przebój. Kibice dość chłodno przyjęli jego wokalny popis, sugerując by lepiej skupił się na popisach piłkarskich.

Grosicki przebrał się za Świętego Mikołaja

U Grosickich wszystko tradycyjnie. Kevin leci w telewizorze, a prezenty rozdaje Święty Mikołaj w tradycyjnym biało-czerwonym uniformie. Czy tylko nam się wydaje, że to przebrał się sam Kamil?

Maria Andrejczyk z pingwinem

Tymczasem do naszej oszczepniczki Marii Andrejczyk zawitał ogromny pingwin.

Nie tylko Lewandowski

Także Piotr Nowakowski spędza pierwsze święta jako ojciec. W mijającym roku urodziła mu się córka. 'Pierwsze święta razem. Abyście i Wy spędzili je z najbliższymi!' - napisał siatkarz reprezentacji Polski.

Glik prawie wyższy od choinki

A w takim pięknym gronie spędza święta Kamil Glik z żoną Martą i córką Victorią. 'Zdrowych, Wesołych i w Rodzinnym gronie, super Świąt Bozego Narodzenia Gliczki wam życzą' - czytamy w opisie.

Tematyczne bombki Arka Milika

Arkadiusz Milik spędza święta z dziewczyną - Jessicą Ziółek. Na choince piękna para zawiesiła bombki z napisem 'Jessica i Arek' oraz 'Napoli'.

Wesołych świat ?????? #MerryChristmas #BuonNatale

Post udostępniony przez Arek Milik (@arekmilik) Gru 24, 2017 o 11:00 PST

Szczęsny przy stole z Mariną

'Marina i ja życzymy Wam radosnych, pogodnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia w ciepłej i rodzinnej atmosferze' - napisał Wojciech Szczęsny.

W. Szczęsny
instagram.com

Renifer u Zielińskiego

O podzieleniu się szczęściem świątecznym nie zapomniał też Piotr Zieliński. 

????#swieta#rodzina

Post udostępniony przez Piotr Zielinski (@zielu_94) Gru 24, 2017 o 10:39 PST

Wesołych Świąt ???? @lauraslowiak

Post udostępniony przez Piotr Zielinski (@zielu_94) Gru 24, 2017 o 10:36 PST

Pazdan radzi odpocząć

'W te Święta życzymy Wam przede wszystkim zdrowia i świętego spokoju. Spędźcie czas w gronie najbliższych, odpocznijcie od codziennego pędu i zbierajcie energię na nowy rok' - napisał Michał Pazdan.

Wysyp prezentów u Radwańskiej

'Obyście mieli święta bardziej wyjątkowe niż kiedykolwiek' - napisała Agnieszka Radwańska, która dała się sfotografować w otoczeniu miliona prezentów. 

Cristiano Ronaldo w końcu miał czas spotkać się z całą rodziną

A jak spędzają święta gwiazdy sportu za granicą? 'Wesołych Świąt, pokoju, miłości, Boga i zdrowia' - życzy wszystkim najlepszy piłkarz świata. W napiętym grafiku święta są dla niego jedyną chwilą prawdziwego spokoju.

Feliz Natal,paz,amor Deus e saude =FAMILIA??????????????????

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano) Gru 24, 2017 o 1:13 PST

Święty Mikołaj gra dla Barcelony

A tak świętuje z rodziną Lionel Messi. Przy okazji zdradza, dla jakiej drużyny (z numerem 25) gra Święty Mikołaj. Już wiadomo, skąd się wziął ten worek z bramkami podczas ostatniego El Clasico...

Feliz navidad para todos !!!

Post udostępniony przez Leo Messi (@leomessi) Gru 24, 2017 o 11:51 PST

Więcej o: