MŚ 2018. Piękna strona mundialu. Tak prezentowała się Wiktoria Łopyriewa na ceremonii losowania fazy grupowej

Wiktoria Łopyriewa to jedna z ambasadorek przyszłorocznego mundialu. 34-letnia Rosjanka zachwyciła na ceremonii losowania fazy grupowej mistrzostw świata, która w piątek odbyła w Pałacu Kremlowskim w Moskwie.
Ambasadorka mundialu Wiktora Łopiriewa Ambasadorka mundialu Wiktora Łopiriewa DMITRI LOVETSKY/AP

Najpiękniejsza muza Putina

Wiktoria Łopyriewa popularność zyskała nie tylko dzięki niesamowitej urodzie i zgrabnej figurze. Sławę zapewnił jej także Władimir Putin, który w 2015 roku ogłosił ją twarzą piłkarskich Mistrzostw Świata 2018. Rosyjskie media już zdążyły ją okrzyknąć "najpiękniejszą muzą Putina".

Wiktoria Łopyriewa Wiktoria Łopyriewa instagram

Piękna Wiktoria Łopyriewa

34-letnia prezenterka na piątkową ceremonię wybrała czerwoną sukienkę i futro. Stylizację uzupełniła beżowymi szpilkami i niewielką czerwoną torebką. Na zdjęciu w objęciach piłkarzy: Clarence'a Seedorfa (z prawej) i Didiera Drogby.

W uściskach selekcjonera

Każdy by chciał, ale nie każdy sobie może pozwolić na takie spoufalanie. Na zdjęciu Łopyriewa w uściskach Stanisława Czerczesowa, selekcjonera Rosji.

Piękna Wiktoria Łopyriewa

Tak na ceremonii losowania prezentowała się piękna, blondwłosa Rosjanka.

Wiktoria Łopyriewa Wiktoria Łopyriewa Instagram

Ponad milion obserwujących

Łopyriewa w 2003 roku zdobyła tytuł Miss Rosji. Modelka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad milion internautów.

Wiktoria Łopyriewa Wiktoria Łopyriewa Instagram

Wiktoria Łopyriewa

Łopyriewa ma na swoim koncie wiele sukcesów w świecie modelingu. Wzięła także udział w wielu sesjach zdjęciowych dla znanych marek.

Wiktoria Łopyriewa Wiktoria Łopyriewa Instagram

Wiktoria Łopyriewa

Na swoim koncie ma również wiele odważnych sesji zdjęciowych. Piękna blondynka na Instagramie zamieszcza dużo gorących zdjęć, a fani zachwycają się jej wyglądem.