Mundial 2014. Płetwonurkowie zagrali symulację finału pod wodą

Mundial 2014. Płetfonurkowie zagrali symulację finału pod wodą
Odliczanie do wielkiego finału trwa. W niedzielę, o 21:00 polskiego czasu Argentyna zmierzy się z Niemcami w ostatnim meczu brazylijskiego mundialu. Czy Leo Messi powtórzy sukces Diego Maradony i pokona Niemców w wielkim finale? A może to Niemcy wreszcie w kluczowym momencie nie zawiodą i sięgną po tytuł? W oceanarium Manila Ocean Park dzień przed finałem dwóch nurków w koszulkach finalistów zagrało w piłkę nożną. Odliczanie do wielkiego finału trwa. W niedzielę, o 21:00 polskiego czasu Argentyna zmierzy się z Niemcami w ostatnim meczu brazylijskiego mundialu. Czy Leo Messi powtórzy sukces Diego Maradony i pokona Niemców w wielkim finale? A może to Niemcy wreszcie w kluczowym momencie nie zawiodą i sięgną po tytuł? W oceanarium Manila Ocean Park dzień przed finałem dwóch nurków w koszulkach finalistów zagrało w piłkę nożną. Fot. Bullit Marquez (AP Photo/Bullit Marquez)
To największe oceanarium w Azji. W czasie To największe oceanarium w Azji. W czasie "meczu" zgromadziły się w nim setki ludzi, by oglądać popisy nurków. Fot. Bullit Marquez (AP Photo/Bullit Marquez)
Nie wiadomo, kto wygrał w tym spotkaniu, ale zdjęcia wyglądają całkiem efektownie. Pozostaje mieć nadzieje, że podobnie efektowne będzie niedzielne spotkanie. Nie wiadomo, kto wygrał w tym spotkaniu, ale zdjęcia wyglądają całkiem efektownie. Pozostaje mieć nadzieje, że podobnie efektowne będzie niedzielne spotkanie. Fot. Bullit Marquez (AP Photo/Bullit Marquez)
Jednym z głównych pojedynków powinien być ten między Thomasem Mullerem, a Lionelem Messim. Obaj od początku turnieju prowadzą swoje drużyny aż do finału. Pytanie, który z nich wytrzyma presje do ostatniego spotkania i ostatecznie będzie mógł cieszyć się wraz z kolegami ze zdobycia mistrzostwa. Jednym z głównych pojedynków powinien być ten między Thomasem Mullerem, a Lionelem Messim. Obaj od początku turnieju prowadzą swoje drużyny aż do finału. Pytanie, który z nich wytrzyma presje do ostatniego spotkania i ostatecznie będzie mógł cieszyć się wraz z kolegami ze zdobycia mistrzostwa. Fot. Bullit Marquez (AP Photo/Bullit Marquez)
 Mecz rozpocznie się w niedziele o 21:00. Relacja Z czuba i na żywo na Sport.pl! Mecz rozpocznie się w niedziele o 21:00. Relacja Z czuba i na żywo na Sport.pl! Fot.