Mundial 2014. Prasa o finale i transferze Suareza. Mecz o 3. miejsce? Nie istnieje.

Nic dziwnego, że Luisowi van Gaalowi nie chce się grać o trzecie miejsce. Prasa niespecjalnie się tym spotkaniem przejmuje, a dominującymi tematami są już transfer Suareza i niedzielny finał na Maracanie.
Nic dziwnego, że Luisowi van Gaalowi nie chce się grać o trzecie miejsce. Prasa niespecjalnie się tym spotkaniem przejmuje, a dominującymi tematami są już transfer Suareza i niedzielny finał na Maracanie.
Daily Telegraph pisze jasno: To ma być moment Messiego. Argentyńczyk w niedzielnym finale zmierzy się z legendą Diego Maradony i podobnie jak jego słynny rodak będzie miał szansę wznieść w górę Puchar Świata po finale z Niemcami. Nic dziwnego, że Luisowi van Gaalowi nie chce się grać o trzecie miejsce. Prasa niespecjalnie się tym spotkaniem przejmuje, a dominującymi tematami są już transfer Suareza i niedzielny finał na Maracanie. Daily Telegraph pisze jasno: To ma być moment Messiego. Argentyńczyk w niedzielnym finale zmierzy się z legendą Diego Maradony i podobnie jak jego słynny rodak będzie miał szansę wznieść w górę Puchar Świata po finale z Niemcami. Fot.
"The Sun" cytuje Suareza, który opuszcza Liverpool z "ciężkim sercem". Fot.
Daily Express ostatnią stronę poświęca zakończeniu sagi transferowej Suareza. Urugwajczyk po wielu miesiącach spekulacji w końcu przenosi się do Barcelony, gdzie ma stworzyć zabójcze trio w ataku wraz z Messim i Neymarem. Daily Express ostatnią stronę poświęca zakończeniu sagi transferowej Suareza. Urugwajczyk po wielu miesiącach spekulacji w końcu przenosi się do Barcelony, gdzie ma stworzyć zabójcze trio w ataku wraz z Messim i Neymarem. Fot.
Sport nie pozostawia wątpliwości, przed nami najważniejszy mecz czterolecia, który na długo rozstrzygnie kwestie tego, która reprezentacja na świecie jest najsilniejsza. W tytule używa motywu z Sport nie pozostawia wątpliwości, przed nami najważniejszy mecz czterolecia, który na długo rozstrzygnie kwestie tego, która reprezentacja na świecie jest najsilniejsza. W tytule używa motywu z "Władcy Pierścieni" Fot.
Daily Star o finałowym spotkaniu przygotowało specjalny, oddzielny dodatek, a na swojej ostatniej stronie pisze o transferach. Cytuje między innymi Brendana Rodgersa, który zapewnia kibiców Liverpoolu, że bez Suareza mogą być jeszcze lepsi. Daily Star o finałowym spotkaniu przygotowało specjalny, oddzielny dodatek, a na swojej ostatniej stronie pisze o transferach. Cytuje między innymi Brendana Rodgersa, który zapewnia kibiców Liverpoolu, że bez Suareza mogą być jeszcze lepsi. Fot.
A Daily Mirror, jakby nigdy nic, pisze o możliwym transferze Khediry do Chelsea A Daily Mirror, jakby nigdy nic, pisze o możliwym transferze Khediry do Chelsea Fot.
Niemiecki Bild kończy odliczanie do wielkiego finału. Niemcy po ostatnich czterech mundialach, w których byli o krok od sukcesu teraz muszą już Niemiecki Bild kończy odliczanie do wielkiego finału. Niemcy po ostatnich czterech mundialach, w których byli o krok od sukcesu teraz muszą już "tylko" pokonać Argentynę. Według bukmacherów są faworytami, ale czy uda im się pokonać Messiego i spółkę? Fot.
Hiszpański Hiszpański "Sport" wita Suareza w Primera Division. Urugwajczyk zadebiutuje w niej jednak dopiero za nieco ponad trzy miesiące, gdy skończy mu się kara nałożona przez FIFA. Fot.