Losowanie grup Mundialu 2014. Hiszpania - Holandia, Anglia - Włochy, Portugalia - Niemcy.

Losowanie grup Mundialu 2014 w Brazylii
Kulki pomalowane na wzór piłki ''Brazuca'' czekają na losowanie Kulki pomalowane na wzór piłki ''Brazuca'' czekają na losowanie Fot. Andre Penner (AP Photo/Andre Penner)
Puchar Mistrzostw Świata Puchar Mistrzostw Świata Fot. Victor R. Caivano (AP Photo/Victor R. Caivano)
Mistrzostwa Świata w Brazylii zbliżają się wielkimi krokami. W tym tygodniu przybliżamy Wam ekipy, które przyjadą na tę imprezę z Afryki.
W tej małej galerii zapoznacie się z piątką piłkarzy, na których być może nie będą zwrócone oczy całego świata, ale na mundialu mogą sprawić, że ich ekipy popsują sporo nerwów faworytom z Europy i Ameryki Południowej. Mistrzostwa Świata w Brazylii zbliżają się wielkimi krokami. W tym tygodniu przybliżamy Wam ekipy, które przyjadą na tę imprezę z Afryki. W tej małej galerii zapoznacie się z piątką piłkarzy, na których być może nie będą zwrócone oczy całego świata, ale na mundialu mogą sprawić, że ich ekipy popsują sporo nerwów faworytom z Europy i Ameryki Południowej. Fot. RICARDO MORAES / REUTERS
Ceremonia zaczęła się od hołdu oddanemu zmarłemu Prezydentowi RPA Nelsonowi Mandeli Ceremonia zaczęła się od hołdu oddanemu zmarłemu Prezydentowi RPA Nelsonowi Mandeli Fot. Silvia Izquierdo (AP Photo/Silvia Izquierdo)
Michel Platini Michel Platini Fot. Victor R. Caivano (AP Photo/Victor R. Caivano)
Prezydent Brazylii Dilma Rousseff w towarzystwie Prezydenta FIFA Seppa Blattera Prezydent Brazylii Dilma Rousseff w towarzystwie Prezydenta FIFA Seppa Blattera Fot. PAULO WHITAKER / REUTERS
Joachim Loew trener drużyny Niemiec Joachim Loew trener drużyny Niemiec Fot. Andre Penner (AP Photo/Andre Penner)
Trener drużyny Brazylii Luiz Felipe Scolari Trener drużyny Brazylii Luiz Felipe Scolari Fot. Victor R. Caivano (AP Photo/Victor R. Caivano)
Vicente Del Bosque, trener drużyny Hiszpanii trzyma statuetkę Mistrzów Świata Vicente Del Bosque, trener drużyny Hiszpanii trzyma statuetkę Mistrzów Świata Fot. Victor R. Caivano (AP Photo/Victor R. Caivano)
Brazylijska legenda futbolu Pele Brazylijska legenda futbolu Pele Fot. Andre Penner (AP Photo/Andre Penner)
Brazylijska aktorka Fernanda Lima i brazylijski aktor Rodrigo Hilbert Brazylijska aktorka Fernanda Lima i brazylijski aktor Rodrigo Hilbert Fot. Silvia Izquierdo (AP Photo/Silvia Izquierdo)
Trzej wielcy piłkarze - Cafu, Fabio Cannavaro i Zinedine Zidane Trzej wielcy piłkarze - Cafu, Fabio Cannavaro i Zinedine Zidane Fot. Victor R. Caivano (AP Photo/Victor R. Caivano)
Brazylijczyk Cafu, Francuz Zinedine Zidane, Włoch Fabio Canavaro i Anglik Geoff Hurst zaczynają losowanie Brazylijczyk Cafu, Francuz Zinedine Zidane, Włoch Fabio Canavaro i Anglik Geoff Hurst zaczynają losowanie Fot. SERGIO MORAES REUTERS
Brazylijczyk Cafu Brazylijczyk Cafu Fot. SERGIO MORAES REUTERS
Już po losowaniu. Grupy A-D Już po losowaniu. Grupy A-D Fot. Silvia Izquierdo AP
Już po losowaniu. Grupy E-H Już po losowaniu. Grupy E-H Fot. Silvia Izquierdo AP
Więcej o: