El. M¦ 2018. Dania pokonuje Kazachstan a Anglicy Szkotów! Niemcy gromi± San Marino aż 8:0! To jest twój LIVE! ZAPIS RELACJI]

4 : 1

• pi±tek, 11 listopada 2016
  • Komplet wyników pi±tkowych meczów eliminacyjnych. Dziękujemy za uwagę!

• 90. min. + 3

Ostatnie gwizdki w Danii i Anglii. Nasi grupowi rywale, z którymi wygrali¶my na Stadionie Narodowym, pewnie pokonali Kazachstan i maj± tylko jeden punkt straty do drugiej Czarnogóry. Dzięki wygranej z Rumuni± w Bukareszcie piłkarze Adama Nawałki zostaj± samodzielnymi liderami Grupy E.

RZUT KARNY DLA POLSKI! Lewandowski nie marnuje takich sytuacji!

• 87. min.

GOOOOL!!! Słowacja gromi Litwę! Gola strzela Marek Hamsik!

• 83. min.

GOOOOOL!!!! LEWANDOWSKI!!!! Podanie Teodorczyka, zasłona Grosickiego i kapitan reprezentacji Polski strzela gola piekielnie mocnym strzałem lew± nog±!

• 82. min.

SIÓDMY GOOOOL!!!! Tym razem piłkę do własnej bramki pakuje Stefanelli.

• 78. min.

DANIA STRZELA KOLEJNEGO GOLA! Trzecie trafienie zanotował Ankersen.

• 74. min.

Tymczasem przypomnijmy, że kilkana¶cie minut temu tuż obok Roberta Lewandowskiego wybuchła petarda rzucona przez Rumuńskich chuliganów. Na szczę¶cie Kapitan biało-czerwonych kontynuuje spotkanie.

c
  • 65. min.

GOOOOL!!! Francja wraca z dalekiej podróży! Gola zdobywa Payet.

• 65. min.

KOLEJNY GOOOL! Swojego drugiego gola w meczu, znów po asy¶cie Goetzego, strzela Hector!

• 61. min.

GOOOOL!!! Cahill nie marnuje takich sytuacji i mamy już 3:0!

• 58. min.

TO JUŻ PACHNIE POGROMEM!!!! Swojego drugiego gola w meczu strzela Gnabry.

• 55. min.

GOOOOOL!!!! Po wspaniałym strzale bezpo¶rednio z rzutu wolnego gola zdobywa Forsberg!

• 51. min.

GOOOOOL!!! Strzelcem drugiego gola dla Synów Albionu jest Adam Lallana.

• 51. min.

Dania powoli buduje atak pozycyjny. Kazachstan m±drze się broni i na chwilę obecn± oddalaj± zagrożenie spod swojej bramki.

• 47. min.

GOOOOOL!!! Podobnie w drug± odsłonę meczu weszli Czesi. Drugiego gola strzelił Zmrhal.

GOOOOL! Go¶cie obejmuj± prowadzenie chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy!

ZACZYNAMY DRUGˇ POŁOWĘ! Do ataku ruszyli od razu Duńczycy, którzy ewidentnie chc± trzeci raz skarcić go¶ci.

• PRZRWA

Przypomnijmy, że po pierwszej połowie Polacy prowadz± z Rumuni± 1:0 po golu Kamila Grosickiego. A na drug± połowę zaprasza Grzegorz Krychowiak.

• 45. min. + 3

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Danii na chwilę zajrzał strach w oczy, po pięknym strzale reprezentanta Kazachstanu. Ostatecznie do szatni z podniesionymi głowami schodz± gospodarze. Przypomnijmy również, że Polska prowadzi w Bukareszcie z Rumuni± 1:0 po pięknym golu Kamila Grosickiego.

• 38. min.

Przed szans± na podwyższenie wyniku stanęli Duńczycy, ale bramkarz Kazachstanu, Stas Pokatilov dwa razy wspi±ł się na wyżyny swoich umiejętno¶ci!

• 38. min.

GOOOL!!! Trzeciego gola, za spraw± Skrtela, strzelaj± Słowacy.

• 32. min.

GOOOOL!!!! Niemcy znęcaj± się na gospodarzach! Tym razem gola, po asy¶cie Goetzego, strzela Jonas Hector.

• 32. min.

Kazachstan się nie poddaje i coraz ¶mielej atakuje. Czy s± w stanie sprawić kolejn± sensację w Grupie E?

• 24. min.

GOOOOL!!! Anglia prowadzi ze Szkocj±. Strzelcem gola, po zespołowej akcji, Daniel Sturridge.

• 26. min.

Kolejna szansa Duńczyków! Do¶rodkowanie w pole karne Kazachstanu i Yussuf Poulsen bardzo niecelnie strzałem z przewrotki.

• 24. min.

Do¶rodkowanie z kornera i Thomas Delaney sprytnym strzałem w stylu Zlatana Ibrahimovicia posyła piłkę nad bramk±.

• 23. min.

Dania konstruuje atak pozycyjny, jednak Kazachstan stawia opór i m±drze się broni. Po kontrze gospodarzy rzut rożny dla gospodarzy.

• 16. min.

GOOOL! Dania prowadzi. Do¶rodkowanie z prawej strony w pole karne i celnym strzałem głow± popisuje się Cornelius! Jednak już minutę póĽniej KAPITALNYM strzałem bramkarza gospodarzy zaskoczył Akhmetov!

• 15. min.

Tymczasem Słowacja strzela już drugiego gola w starciu z Litw±. Pierwszego strzelił Nemec, drugiego za¶ Kucka.

• 11. min.

Prowadzimy z Rumuni±! Gola na 1:0, po kapitalnej indywidualnej akcji, strzelił Kamil Grosicki!

• 9. min.

Niemcy zgodnie z planem zaczęli zabawę z przeciwnikiem. Gola na 2:0, strzałem z bliskiej odległo¶ci strzelił zawodnik Werderu Brema, Serge Gnabry.

• 9. min.

Na murawie leży Thomas Delaney. Wszystko jednak wskazuje na to, że wróci do gry.

• 7. min.

GOOOOL! W San Marino kibice raczej nie licz± na wygran±. Szczególnie w rywalizacji z ekip± Niemiec, ale jaki jest futbol wiemy wszyscy. Wiemy także, że Sami Khedira już w 7. minucie daje prowadzenie go¶ciom. Wiemy również, że na stadionie jest chłodno.

177417363
  • 5. min.

Podrażnieni ostatnimi wynikami Duńczycy ruszyli do zdecydowanych ataków. Czy w końcu sprawi± rado¶ć swoim kibicom?

• 1. min.

Z kolei Anglicy i Szkoci na murawie zameldowali się w składach:

• 1. min.

Startujemy! W dzisiejszym spotkaniu Dania i Kazachstan zagraj± w następuj±cych składach:

• Przypomnijmy w jakim składzie w Bukareszcie mecz rozpocznie reprezentacja Polski.

El. M¦ 2018. Rumunia - Polska. Znamy skład drużyny Adama Nawałki!

Z Piotrem Zielińskim za plecami Roberta Lewandowskiego i Karolem Linettym w ¶rodku pola rozpoczn± Polacy mecz eliminacji Mistrzostw ¦wiata przeciwko Rumunii w Bukareszcie.

• Trzeba przyznać, że Armenia była dzi¶ bardzo dzielna!

El. M¦ 2018. Armenia - Czarnogóra 3:2. Gospodarze powstali z kolan i sprawili niespodziankę Polakom w ostatniej sekundzie meczu!

Piłkarze reprezentacji Armenii zaserwowali kibicom zgromadzonym na stadionie w Erewanie prawdziwy thriller. Do przerwy, po dwóch szybkich knockdownach, schodzili do szatni z opuszczonymi głowami. W drugiej połowie gospodarze wyszli odmienieni i strzelaj±c trzy gole, w tym ostatniego tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego, skarcili piłkarzy z Czarnogóry, którzy do tego spotkania przyst±pili jako liderzy Grupy E. Dzięki temu, je¶li Polacy pokonaj± Rumunię, biało-czerwoni mog± zostać samodzielnym liderem.

• Witamy serdecznie fanów piłki nożnej! Ten wieczór nie mógł się zacz±ć lepiej i Armenia, po prawdziwym thrillerze, pokonała Czarnogórę 3:2. Tym samym je¶li reprezentacja Polski pokona w Bukareszcie Rumunów, może zostać samodzielnym liderem grupy E. Ale nie tylko meczem biało-czerwonych będ± dzi¶ żyć kibice futbolu. Przed nami również m.in. spotkanie Dania - Kazachstan oraz wielce emocjonuj±cy mecz Anglia - Szkocja.

Dania
Bramki: Cornelius (15.), Eriksen (36. - karny, 90.), Ankersen (78.) Kartki: Cornelius, Jorgensen - żółta Skład: Ronnow - Ankersen, Kjaer, Bjelland, Durmisi - Kvist, Eriksen, Delaney - Poulsen, Cornelius (82. Dolberg), Jorgensen
Kazachstan
Bramki: Sujumbajew (17.) Kartki: Achmedow, Moldakarajew - żółta Skład: Pokatiłow - Sujumbajew, Achmetow, Mały, Łogwinienko, Szomko - Baiżanow, Muchutdinow, Mużykow (81. Tunggiszbajew) - Chiżniczenko (60. Moldakarajew), Isłamchan (70. Murtuzajew)