Sparing przed MŚ 2010: Portugalia pokonała Kamerun

:
Komentarze
Od?wie?
27
90. min. Koniec meczu

87. min. W końcowych minutach meczu Kamerun próbuje się ogryzać. Ale widać, że obie drużyny wyraźnie oszczędzają siły.

83. min. Portugalia nie spuszcza z tonu i dalej zawzięcie atakuje bramkę rywali

79. min. Bramka dla Portugalii ! Szybki atak, Ronaldo podaje na prawą stronę do Naniego, a ten lekko podcinając piłkę, przelobowuje bramkarza Kamerunu

78. min. Zmiana. Z boiska, w drużynie Kamerunu schodzi Jean Makoun, a wchodzi Gaetan Bong

74. min. Pedro Mendes doznaje kontuzji, zmiana, wchodzi za niego Ricardo Costa

74. min. Kolejny rajd z piłką Ronaldo, podaje do środka, piłkę przejmują obrońcy Kamerunu

73. min. Rzut rożny dla Portugalii. Nad poprzeczką strzela głową Mendes

69. min. Bramka ! Dla Kamerunu gola zdobywa Pierre Webo, który przed chwilą wszedł na boisko.

66. min. Akcja Portugali, doskonałe miękkie dośrodkowanie z lewej strony, bramkarz Kamerunu wychodzi, strzał na pustą, wybija piłkę Assou-Ekotto

64. min. Zmiany w składach obu drużyn. Na boisko wchodzi Rolando z Portugalii ( za Alvesa), Fabio Coentrao ( za Dude). W barwach Kamerunu na murawę wbiegają : Idrissou M. ( za Choupo Moting E. M.), Webo P. ( za Song A.), N'Guemo ( za Emana)

61. min. Miguel wpada jak burza w pole karne Kamerunu, mija jednego piłkarza, drugiego, jego rajd z piłką kończy obrońca.

60. min. Na spalonym Ronaldo

58. min. Doskonała sytuacja dla Kamerunu Stephane M'Bia próbuje głową i strzela tuż nad poprzeczką.

56. min. Przez chwilę Mendes leży na boisku. Walcząc o piłkę z Emana, dostał w twarz.

55. min. Samotny rajd Dannego lewą stroną boiska, sytuację ratuje obrońca Kamerunu.

53. min. Potężny strzał Choupo Moting. Bramkarz Portugalii popisuje się piękną paradą.

49. min. Nie minęły 3 minuty, a kapitalną okazję na podwyższenie zmarnował Christiano Ronaldo.

47. min. Cóż za bramka! Po raz drugi Meireles. Strzela z nieprawodpodobnie trudnej pozycji z lewej stony bramki.

W pierwszej połowie wyraźnie dominowali piłkarze z Portugalii. W 32 minucie objęli prowadzenie po bramce Raula Meireles. Dosłownie minutę po bramce Samuel Eto 'o , słynny reprezentant Kamerunu dostał zółtą kartkę. Po upływie minuty zobaczył po raz drugi zółty kartonik, a w konsekwencji czerwony. Grający w osłabieniu Kamerun cofnął się do defensywy.

44. min. Perfekcyjne dośrodkowanie Ronaldo z lewej strony, rzut rożny dla Portugalii

34. min. Niesłychane, druga zółta kartka dla piłkarza Interu, a w konsekwencji czerwona. Reprezentant Kamerunu reszte spotkania obejrzy z ławki rezerwowych

33. min. Pierwsza żółta kartka dla Eto'o

32. min. Bramka. Portugalia obejmuje prowdzenie, po strzale Raula Meireles

16. min. Kamerun ma okazję na bramkę, ale strzał Georges Mandjeck zablokowny przez gracza Portugalia.

9. min. Portugalia znów przed szansą, ale tym razem Raul Meireles nie trafia.

4. min. Samuel Eto'o z Kamerun może kontynuować grę.