M¦ w Rosji. Kolumbia wygrała "polsk±" grupę. Senegal odpadł przez kartki [ZAPIS RELACJI]

0 : 1

• czwartek, 28 czerwca 2018
  • KONIEC MECZU

Koniec meczu. Senegal odpada z mundialu, Kolumbia z sze¶cioma punktami wygrywa "polsk±" grupę, a z drugiego miejsca wychodzi Japonia. Polacy zajmuj± ostatnie miejsce.

• 90. min. + 2

Była okazja, ale zamiast uderzyć na bramkę, zderzyli się ze sob±.

Senegalczycy pokrzykuj± na siebie, ale nie potrafi± zrobić akcji.

Sędzia doliczył cztery minuty.

• 84. min.

Senegalczyków dużo sił kosztowało to spotkanie. Nie biegaj± już tak szybko.

• 84. min.

Ostatnie minuty meczu. Senegalczycy nie opuszczaj± połowy Kolumbijczyków, ale nie maj± klarownych sytuacji.

• 76. min.

Senegalczycy walcz±! Dobr± okazję miał Ismaila, ale uderzył w kosmos.

• 76. min.

Kolumbijczycy zł±czyli się rękami i pokazali taniec szczę¶cia. S± już niemal pewni awansu do 1/8 finału.

• 73. min.

Japonia ma cztery kartki, a Senegal ma sze¶ć.

• 73. min.

Mina wyskoczył najwyżej i pokonał bramkarza Senegalu. W tym momencie to Senegal jest poza mundialem, bo ma tyle samo punktów i taki sam stosunek bramek, co Japonia, ale ma więcej żółtych kartek.

• GOOOOOOL

73. min.

GOL DLA KOLUMBII! 1:0!

• 66. min.

Bardzo ostre wej¶cie N'Diaye, ale sędzia nie gwiżdże "jedenastki".

• 60. min.

Nie był to najlepiej wykonany rzut wolny na tym turnieju. Mane przewrócił się i strzelił wysoko nad bramk±.

• 60. min.

Głupi faul Sancheza. Senegal ma rzut wolny, piłka stoi 18 metrów przed bramk±.

• 60. min.

Dobre wie¶ci dla Kolumbii. Polacy strzelili gola i teraz Japonia jest poza mundialem, a Kolumbia jest druga.

• 55. min.

Kolumbijczykom się zaczyna spieszyć i ruszyli do ataku. Senegalczycy kontruj±. Akcja raz pod jedn±, raz pod druga bramk±, ale bez celnych uderzeń.

• 53. min.

Zrobił się brzydki, brutalny mecz. Raz po raz kto¶ pada na trawę.

• 53. min.

Oj, Senegalczycy mocno skrobi± kolumbijskie nogi. Teraz cierpi Falcao. Aż James podniósł się z ławki rezerwowych.

• 51. min.

Niang fauluje w ¶rodku boiska za co otrzymuje żółt± kartkę.

• 49. min.

Drużyny wyszły na drug± połowę bez zmian i na razie gra też niewiele się zmienia. Choć wydaje się, że Kolumbijczycy poruszaj± się nieco żwawiej.

Przed nami druga połowa.

• PRZERWA

Dobiegła końca pierwsza połowa, w której Senegal był drużyn± nieznacznie lepsz±. Kolumbijczycy potrafi± zagrozić rywalom tylko po stałych fragmentach gry. W tym momencie z grupy wychodz± Japonia i Senegal.

• 45. min.

Mojica zem¶cił się na Sarrze i przewrócił go zderzeniem bez piłki. Pierwsza żółta kartka w tym meczu.

• 42. min.

Falcao szarżował tuż przed polem karnym, ale zamiast kopn±ć piłkę, kopn±ł rywala. Gwizdek i gramy w drug± stronę.

• 39. min.

Długa przerwa w grze, bo Mojica narzekał na ból nogi. Ból już chyba ustał, bo Kolumbia gra w komplecie.

• 35. min.

Sane uderzył atomowo, ale piłka poleciała w drugi, może nawet trzeci rz±d stadionu Cosmos Arena.

• 35. min.

Mane faulowany przed polem karnym. Będzie szansa dla Senegalu.

• 30. min.

James przez pół godziny gry dotkn±ł piłkę tylko 15 razy i miał 11 podań. Słaby mecz lidera.

• 30. min.

Muriel zmienia Jamesa, który ma jaki¶ uraz. James schodzi do szatni.

• 27. min.

Dwa strzały Senegalu. Celne, ale za lekkie. Najpierw uderzał Keita, a po chwili Sarr.

• 27. min.

Je¶li Kolumbia nie awansuje to będzie mu się to ¶niło.

• 24. min.

Ale to zepsuł! Falcao dostał od Quintero piłkę "na nos" i nie trafił w bramkę. To była stuprocentowa szansa.

• 24. min.

Kolejny faul przed polem karnym Senegalu. Tym razem poturbowany Quintero.

• 23. min.

Ale to było duże ostrzeżenie dla Kolumbii, która nie zrobiła jeszcze żadnej składnej akcji. Senegalczycy s± dużo szybsi.

• 20. min.

Opłacało się zaryzykować.

• 16. min.

Jednak nie ma faulu i nie ma rzutu karnego. Sanchez najpierw dotkn±ł piłkę i uratował w ten sposób Kolumbię.

• 16. min.

Piękna akcja Senegalu i Sanchez fauluje Mane, który już składał się do strzału. Sędzia używa VAR-u.

• 16. min.

Rzut karny dla Senegalu!

• 14. min.

Senegalczycy wyszli z szybk± kontr±, ale "zabrakło ostatniego podania". Odnosimy wrażenie, że bardziej zależy im na wygranej, choć w tym momencie to Kolumbia jest na aucie.

• 14. min.

Bardzo dobry strzał Quintero. N'Diaye z trudem broni.

• 14. min.

Kouibaly poturbował Falcao wskakuj±c mu na głowę. Rzut wolny.

• 12. min.

Mojica szukał Jamesa w polu karnym. Ale nie znalazł.

• 9. min.

Rzut wolny dla Senegalu zakończony baloniastym podaniem do Ospiny. Choć w zamy¶le był wrzutk±.

• 7. min.

Kolumbijczycy chyba też woleliby poogl±dać mecz Polaków, wymieniaj± setki nieistotnych podań, jakby za karę.

• 5. min.

Napompowany balon przez kibiców reprezentacji Kolumbii.

• 3. min.

Dwa długie przerzuty piłkarzy Senegalu. Dwa razy piłka wylatuje poza boisko. Dwa razy wprowadza j± do gry Ospina.

• 1. min.

Senegal aktywniejszy. Na pocz±tek mocne uderzenie z dystansu Sarra, ale bardzo niecelne.

• 1. min.

GRAJˇ!

• Jak się robi takie włosy?

• Awans Senegalowi i Kolumbii może dać też remis. Je¶li tylko Polska, nawet skromnie, pokona Japonię.

• Awans na trzecie miejsce w grupie da nam np. zwycięstwo 5:0 z Japoni± i wygrana Senegalu 16:5. Wszystkie możliwe scenariusze możecie sprawdzić klikaj±c na obrazek.

• Dzień dobry! Trudno odwrócić uwagę kibiców od stadionu w Wołgogradzie, gdzie Polacy graj± z Japoni±, ale dla masochistów zapraszamy na relację na żywo z meczu Senegalu z Kolumbi±. Zwycięzca tego meczu na pewno awansuje do 1/8 finału, a je¶li nie chcemy zaj±ć ostatniego miejsca w grupie, musimy kibicować Senegalowi. Tylko wygrana Senegalu przy wysokim zwycięstwie Polaków nad Japoni± pozwoli nam awansować na trzeci± pozycję.

Senegal
Skład: N'Diaye - Gassama, Sane, Koulibaly, Sabaly (74. Wague) - Sarr, Kouyate, Gueye, Mane - Keita (80. Konate), Niang (86. Sakho)
Kolumbia
Bramka: Mina (74.) Skład: Ospina - Arias, Sanchez, Mina, Mojica - Uribe (83. Lerma), Sanchez - Cuadrado, Quintero, James (31. Muriel) - Falcao (89. Borja)