Senegal i Japonia przegrały mecze towarzyskie! Sport.pl - To jest Twój LIVE

• piątek, 08 czerwca 2018

Koniec meczu! Japonia przegrała swój przedostatni sprawdzian przed mistrzostwami świata w Rosji.

• 85. min.

Szwajcarzy kontrolują mecz. Japonia nie jest w stanie im zagrozić.

• GOOOOOOL

80. min.

Drugi gol dla Szwajcarów! Japonia jest bezradna. Bramkę zdobył Haris Seferović.

• 72. min.

Shaqiri wpadł w pole karne, przyjął piłkę, ale został zablokowany.

• 65. min.

Rzut rożny dla Japończyków, ale Buerki pewnie łapie piłkę. Nie było zagrożenia po stałym fragmencie gry.

• 63. min.

Szwajcaria dominuje i buduje kolejne akcje. Mecz nie zachwyca.

• 57. min.

Nagatomo ruszył do ataku, ale jego dośrodkowanie wybił Schar.

• 50. min.

Szwajcarzy cały czas naciskają na japońską defensywę.

• 90. min. + 5

Senegal zagrał przewidywalnie. Drużyna Aliou Cisse nastawiła się na grę z kontrataku i długie podania z własnej połowy. Chorwacja nie zachwyciła, ale ma zwycięstwo.

Koniec meczu! Senegal przegrał swój przedostatni sprawdzian przed MŚ w Rosji.

Sędzia doliczył pięć minut do drugiej połowy!

Mane wycofał piłkę przed pole karne, ale strzał N'Doye'a został zablokowany.

• 87. min.

I jeszcze jeden strzał na chorwacką bramkę! Sane trafił w boczną siatkę.

• 84. min.

Poprzeczka Sadio Mane! Senegal walczy o remis, ale piłkarzom Aliou Cisse brakuje precyzji.

• GOOOOOOL

78. min.

Andrej Kramarić wykorzystał błędy senegalskich obrońców i Chorwacja już prowadzi z Senegalem! Strzał po ziemi i Diallo bez szans.

• 73. min.

Chorwaci w ataku. Senegalczycy mają problemy. Modrić zakręcił obrońcami, ale został zablokowany.

• 70. min.

Perisić ruszył lewym skrzydłem i kompletnie zepsuł dośrodkowanie.

• 66. min.

Zmiana bramkarza w reprezentacji Chorwacji. Kalinić za Subasicia.

• GOOOOOOL

63. min.

Perisić i Chorwacja remisuje z Senegalem! Gol z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od muru i zaskoczyła Diallo. Bramkarz reprezentacji Senegalu bez szans na skuteczną interwencję.

• 61. min.

Chorwaci szukają wyrównania. Rebić uderzył z dystansu. Nie trafił w bramkę.

• 58. min.

Diallo ratuje reprezentację Senegalu! Strzelał Kramarić, a bramkarz naszych grupowych rywali zbił piłkę na rzut rożny.

• 56. min.

Druga połowa jest zdecydowanie lepsza od pierwszej.

• 51. min.

Poprzeczka ratuje reprezentację Senegalu! Perisić wyłożył piłkę Kramariciowi, a ten z kilku metrów nie trafił w bramkę!

• 49. min.

Fatalny błąd przy golu Senegalczyków popełnił Domagoj Vida.

• Senegal gra bardzo czytelnie. Liczy na kontrataki i przebojowe akcje Mane i Sarra. Chorwaci grają wolno, bez błysku. Mecz w Osijeku nie zachwyca.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy! Chorwaci mają przewagę w środku pola, ale lepsze szanse na gola stworzyli sobie piłkarze z Senegalu.

• 44. min.

Jest odpowiedź Chorwatów. Modrić uderzył zza pola karnego, nie trafił w bramkę.

• 43. min.

I kolejny szybki atak naszych grupowych rywali. Sarr ruszył prawym skrzydłem, ale jego dośrodkowanie wychwycił Subasić.

• PILNE

43. min.

Doskonała szansa dla Senegalu! Sarr miał otwartą drogę do bramki i przestrzelił. Dobra końcówka drużyny Aliou Cisse.

• 39. min.

Sadio Mane znów ruszył lewym skrzydłem, miał dużo miejsca przed polem karnym, ale zepsuł podanie. Skuteczny przechwyt Corluki.

• 35. min.

Mandzukić upadł w polu karnym, domagał się rzutu karnego, ale sędzia pokazał, że gramy dalej.

• 30. min.

Chorwacja ma miażdżącą przewagę w posiadaniu piłki - 73 procent.

• 28. min.

Przypominamy, że Senegalczycy zremisowali swój ostatni mecz z Luksemburgiem (0:0)

• 25. min.

Przerwa na uzupełnienie płynów.

• 24. min.

Sakho złożył się do strzału z trudnej pozycji. Przewrotka, ale piłka przeleciała obok bramki Subasicia.

• 18. min.

Senegal gra coraz lepiej. Chorwaci zaatakowali w pierwszych minutach, ale teraz do głosu zaczęli dochodzić piłkarze z Afryki.

• PILNE

13. min.

Co za akcja Sadio Mane! Przebojowy atak lewym skrzydłem, podanie do Sakho i skuteczna interwencja Subasicia. Bramkarz uratował reprezentację Chorwacji.

• 13. min.

Senegal ma wielkie problemy z przekroczeniem linii środkowej.

• 11. min.

Vida podłączył się do akcji ofensywnej, ale nie zdołał opanować piłki przed linią końcową.

• PILNE

7. min.

Pierwsza szansa na gola dla zespołu Zlatko Dalicia! Dośrodkowywał Perisić, strzelał Mandzukić. Piłka minęła słupek.

• 5. min.

Gospodarze mają przewagę w środku pola. Senegal zagubiony. Chorwacja w ataku.

• 2. min.

Mocny początek Chorwatów! Dośrodkowanie z prawej strony boiska, ale Ivan Perisić nie doskoczył do piłki.

• 1. min.

GRAMY!

• Piłkarze reprezentacji Chorwacji i Senegalu są już na murawie. Czas na hymny!

• Początek meczu Chorwacja - Senegal o godz. 18. O 19 swój mecz zagrają Japończycy. Rywalem drużyny Akiry Nishino będzie Szwajcaria.

• Tak wygląda ustawienie reprezentacji Chorwacji.

• Sparing z Chorwacją ma imitować mecz z reprezentacją Polski. Przypominamy, że spotkanie Polska - Senegal już za dziesięć dni (19.06.2018).

• Tak prezentuje się skład Senegalu. Sadio Mane gra od pierwszej minuty.

• Emocje przed mistrzostwami świata w Rosji rosną! Dziś kolejny etap przygotowań. Polska zagra o 20.45 z Chile, ale już o 18 możemy sprawdzić, w jakiej formie jest Senegal, nasz pierwszy rywal w fazie grupowej. Rywalem kadry Aliou Cisse jest Chorwacja. Zapraszamy na naszą relację! Sport.pl - To jest Twój LIVE