Sport.pl

Rumunia - Polska. Radość, wielka radość! Niech żyje Polska! [WIDEO]

W piątek Polska wygrała 3:0 z Rumunią w meczu eliminacji Mistrzostw Świata. Na kanale "Łączy nas piłka" możemy zobaczyć, jak cieszyli się nasi piłkarze zaraz po meczu na boisku i w szatni.
- O! Zibi! - krzyknął Grzegorz Krychowiak na widok Zbigniewa Bońka, który po meczu z Rumunią pojawił się na murawie stadionu w Bukareszcie, by pogratulować piłkarzom zwycięstwa. Wszystko to możemy zobaczyć, dzięki nowej produkcji oficjalnego kanału PZPN (Łączy Nas Piłka), który w piątek, zaraz po ostatnim gwizdku sędziego, zarejestrował radość polskiej drużyny.Polacy po zwycięstwie z Rumunią są liderem swojej grupy. W tabeli o trzy punkty wyprzedzają Czarnogórę, która w sobotę do przerwy wygrywała na wyjeździe z Armenią 2:0, ale ostatecznie poległa 2:3.

W poniedziałek reprezentacja Polski zakończy rok towarzyskim spotkaniem ze Słowenią. Mecz odbędzie się we Wrocławiu, początek o 20.45.Komentarze (34)
Rumunia - Polska. Radość, wielka radość! Niech żyje Polska! [WIDEO]
Zaloguj się
 • repres1

  Oceniono 15 razy 15

  Bardzo sympatyczny obraz polskiej reprezentacji i polskich piłkarzy. Miło się ogląda, gdy młodzi ludzie potrafią stworzyć szanującą się, sympatyczną "paczkę".
  W życiu przytrafiają się zwycięstwa, przytrafiają się porażki. Ważne jest, by reprezentacja tworzyła zespół, który umie się odnaleźć także po porażkach. Ta grupa ma taki potencjał.
  Cieszę się, że i trener Nawałka, i Robert Lewandowski zbudowali sobie autorytet. Obaj mogą wskazywać błędy, a pozostali traktują te uwagi z szacunkiem, bez smarkatego focha.
  Zbyszek Boniek - człowiek, który jako piłkarz osiągnął szczyty i zaszczyty, ma zapewne ogromną satysfakcję.
  Życie nie stoi w miejscu. Będzie się toczyło nadal. Nie zepsujmy tego, co udało się stworzyć. Sukcesy budują dobrą atmosferę, ale to jest tylko szansa.
  Nie zmieniajcie się. Bądźcie tacy na dobre i na złe. Warto.

 • gch07

  Oceniono 9 razy 9

  Dobra atmosfera w drużynie, fajnie się to ogląda.

 • sztucznypolak

  Oceniono 8 razy 8

  Mnie imponuje w tym zespole postawa Kuby Blaszczykowskiego. Pilkarza, ktory potrafil zdystansowac sie od osobistych ambicji i z calkowitym oddaniem pracuje dla druzyny.

 • stanislaw.sk

  Oceniono 7 razy 7

  BRAWO prezesie PZPN! d.kibic Widzewa pamięta Pana jako super piłkarza - był pan kiedyś niczym obecnie R. Lewandowski!

 • Jan Kowalski

  Oceniono 7 razy 5

  To było najpiękniejsze Święto Niepodległości, jakie mogłem sobie wymarzyć.

 • aleapj

  Oceniono 3 razy 3

  Fajne zdjęcie na start. Takie ostre.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX