Sport.pl

Artur Boruc i Łukasz Teodorczyk wylecą z kadry?! Nawałka reaguje!

"Przegląd Sportowy" podał nazwiska piłkarzy, którzy podpadli na ostatnim zgrupowaniu reprezentacji Polski. To Artur Boruc i Łukasz Teodorczyk. Z informacji gazety wynika, że obaj zawodnicy mogą nie dostać powołania na kolejny mecz eliminacji mistrzostw świata z Rumunią oraz towarzyskie spotkanie ze Słowenią.
- Adam Nawałka przyjrzy się funkcjonowaniu kadry - zapowiedział w czwartek Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. To reakcja na czwartkowe wydanie "Przeglądu Sportowego", w którym pojawiły się informacje, że po sobotnim meczu z Danią (3:2), a przed meczem z Armenią (2:1) część z zawodników urządziła głośną imprezę, przez którą spać nie mogli inni reprezentanci. Według dziennika, niektórzy gracze już przed meczem z Danią grali całą noc w karty przy piwie.

Selekcjoner zamierza wyciągnąć konsekwencje wobec piłkarzy, którzy na ostatnim zgrupowaniu reprezentacji nadużyli jego zaufania.

W czwartkowym artykule żadne nazwiska się nie pojawiły, ale w piątek "PS" poinformował, że na tapecie znaleźli się Artur Boruc i Łukasz Teodorczyk. Piłkarzy nadużywających zaufania selekcjonera było jednak więcej i niewykluczone, że wkrótce pojawią się kolejne nazwiska.

Boruc i Teodorczyk wylecą z kadry? A powinni uczyć się od Peszki! Jego komentarz niszczy! [MEMY]


Czy Adam Nawałka powinien wyrzucić z reprezentacji piłkarzy, którzy go zawiedli?