El. MŚ 2018. Polska - Dania. Robert Lewandowski komentuje mecz

- Duńczycy próbowali coś wskórać u sędziego ale wiadomo, że wszystko odbyło się w zgodzie z przepisami - powiedział Robert Lewandowski o swoim rzucie karnym w meczu z Danią (3-2). Napastnik reprezentacji Polski strzelił hat-tricka.
- Potrzebowałem takiego tygodnia, w którym mógłbym potrenować indywidualnie. W klubie nie ma na to szans, bo gramy co trzy dni. Cieszę się ze zwycięstwa, choć nie ma co ukrywać, że popełniliśmy kilka błędów, nie ma co popadać w hurraoptymizm. Być może Duńczycy prowadzili grę, ale nic z tego nie wynikało. Sami jesteśmy winni straty goli. Samobójczy gol może się zdarzyć, decydował przypadek. Ale przy drugiej bramce powinniśmy się lepiej zachować. Musimy być konsekwentni, niezależnie od tego, czy prowadzimy 2:0 czy 3:0. Gdy zaczęliśmy atakować Duńczyków, zaczęli się oni gubić. Na Euro też bronienie wyniku nam nie wychodziło, udało się przejść Szwajcarię, ale w meczu z Portugalią już czegoś zabrakło. Musimy zawsze atakować, choć trzeba pamiętać, by robić to rozważnie. Wiemy, że jeśli zaatakujemy, rywale będą mieli problemy. Zwłaszcza tu, w Warszawie.

- Kasper Schmeichel po karnym próbował coś wskórać u sędziego, ale wiadomo, że wszystko odbyło się zgodnie z przepisami - powiedział Lewandowski o swoim drugim golu (Duńczycy twierdzili, że zatrzymał się przy strzale z rzutu karnego, co jest niezgodne z przepisami).

- Dobrze wyszliśmy na drugą połowę, strzeliliśmy gola, ale po chwili straciliśmy. To trochę boli. Gdyby nie ta bramka, spokojnie prowadzilibyśmy 3:0. Futbol pokazuje, że nie można być pewnym niczego. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach będziemy strzelali, nic nie tracili, lepiej kontrolowali mecze.

- Do Lubańskiego jest tak blisko i tak daleko. Nie myślałem o tym, przed każdym meczem będę chciał zwyciężyć i strzelać kolejne gole.

- W poprzednich eliminacjach czasami remisowaliśmy i do końca musieliśmy bić się o awans. Teraz mam nadzieję, że będziemy wygrywali te trudne mecze.

Dramat Milika. Poważna kontuzja i kilka miesięcy przerwy

Glik ujawnił: mam zerwane więzadła. I skomentował samobója

Polacy wygrali, ale nie są liderami. Ależ wyrównana grupa! [SYTUACJA W GRUPIE]

Selekcjoner rywali: Różnicę między Polską a Danią stanowił...

Przyznaliśmy dwie szóstki! Ale jest też jedynka i dwójka [OCENY]

Polacy ciągle popełniają te same błędy. Niespodziewani bohaterzy [WNIOSKI]

Adam Nawałka komentuje mecz

Lewandowski u Nawałki lepszy niż Ronaldo i Messi w swoich reprezentacjach!

Reprezentacja się rozwija pod każdym względem. Idealne zmiany Nawałki!

Gol Lewandowskiego prawie identyczny jak słynne trafienie Laty [WIDEO]

Jaglana nagroda dla Lewandowskiego, Hajto podaje skład [MEMY PO POLSKA - DANIA]


Zdjęcie Nike Polska - koszulka DPOL46 Zdjęcie Nike Polska - koszulka DPOL51 Zdjęcie Nike Polska koszulka DPOL68
Nike Polska - koszulka DPOL46 Nike Polska - koszulka DPOL51 Nike Polska koszulka DPOL68
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info