MŚ 2010. Lee Jung - Soo wyrównuje. Do przerwy 1:1

W 38 minucie po asyście z rzutu wolnego Ki Sung - Yonga, Lee Jung - Soo, zdobył bramkę głową i doprowadził do remisu. Wcześniej bramkę dla Nigerii zdobył Kalu Uche, były piłkarz Wisły Kraków. Korea Płd - Nigeria do przerwy 1:1.
To druga bramka Koreańczyka na Mistrzostwach Świata zdobyta w bardzo podobny sposób

W wygranym 2:0 meczu z Grekami, w 7 minucie Lee Jung - Soo zamykał dośrodkowanie z lewej strony z rzutu wolnego i z bliska strzelił do siatki.

Wcześniej, w 13 minucie gola dla Nigerii zdobył Kalu Uche. Pomocnik nigeryjskiej reprezentacji znalazł się w polu karnym z koreańskim obrońcą. Odiaha dośrodkował z lewej strony boiska, a były piłkarz Ekstraklasy wyprzedził defensora i mocnym strzałem wpakował piłkę do siatki.

W drugim meczu grupy B Argentyna remisuje bezbramkowo z Grecją.