MŚ 2010. Diego Maradona: Przygotuję taktykę pod Messiego

Trener reprezentacji Argentyny Diego Maradona powiedział, że przygotował już taktykę, która pozwoli błyszczeć Leo Messiemu na nadchodzących mistrzostwach świata. Piłkarz Barcelony od kilku miesięcy jest w znakomitej formie. Wszyscy oczekują, że potwierdzi ją w reprezentacji.
Messi zarabia najwięcej »

Jeśli mam zmienić taktykę dla jego dobra, zmienię ją. Myślę, że z naszymi piłkarzami i systemem gry, wszystkiego czego potrzebuje Messi to eksplodować i pokazać swój talent. I na pewno zrobi to w RPA - powiedział trener Argentyńczyków.

Maradona po powrocie z Europy, gdzie przyglądał się występom swoich czołowych graczy, przyznał że odbył "najbardziej emocjonalną rozmowę" z Messim odkąd spotkali się pierwszy raz.

Zobaczyłem że Messi jest całkowicie pewien tego co chce osiągnąć i bardzi w to wierzy. On nie jest już młodym Leo, on już jest Messi - dodał Boski Diego.

Lionel Messi w ostatnich meczach Primiera Division zaliczył dwa hat-tricki. Od tej pory nie słabną porównania z najlepszym piłkarzami w historii futbol, w tym z samym Maradoną.

Leo Messi, piłkarz dla którego zabrakło przymiotników czytaj tutaj »