El. MŚ 2018. Rumunia - Polska. Znamy skład drużyny Adama Nawałki!

Z Piotrem Zielińskim za plecami Roberta Lewandowskiego i Karolem Linettym w środku pola rozpoczną Polacy mecz eliminacji Mistrzostw Świata przeciwko Rumunii w Bukareszcie.
O godz. 20:45 drużyna Adama Nawałki rozpocznie czwarte spotkanie eliminacyjne do mundialu, który w 2018 roku zostanie rozegrany na rosyjskich stadionach. W piątek rywalem Polaków będzie Rumunia, która po trzech rozegranych meczach zajmuje trzecie miejsce w grupie E ze stratą dwóch punktów do naszej reprezentacji.

Pod nieobecność kontuzjowanego Arkadiusza Milika Nawałka zmuszony został do korekty ustawienia Polaków, którzy mecz w Bukareszcie rozpoczną w systemie 4-2-3-1. Miejsce gwiazdy SSC Napoli zajmie jego klubowy kolega Piotr Zieliński, który zagra na pozycji ofensywnego pomocnika za plecami Roberta Lewandowskiego. W środku pola, obok Grzegorza Krychowiaka, spotkanie rozpocznie, zbierający świetne noty za grę w Sampdorii, Karol Linetty. Po wyleczeniu niedawnych kontuzji, pierwszy mecz w tych eliminacjach zagra też obrońca Legii Warszawa, Michał Pazdan.

Skład Polaków: Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Michał Pazdan, Kamil Glik, Artur Jędrzejczyk - Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty - Jakub Błaszczykowski, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki, Robert Lewandowski.

Skład Rumunów: Tatarusanu - Benzar, Chiriches, Grigore, Tosca - Hoban, Marin - Popa, Stanciu, Chipciu - Stancu.