Rozkład weekendu: Robert Kubica i polska wojna w MMA

W sobotę i niedzielę Robert Kubica, a w nocy z soboty na niedzielę dwie wszechstronne wojowniczki z Polski - to oni dadzą nam najwięcej emocji w weekend
Wydarzeniem długiego listopadowego weekendu będzie ostatni tegoroczny mecz o punkty piłkarskiej reprezentacji Polski. Po miejmy nadzieję dobrym występie drużyny Adama Nawałki będziemy oglądać inne ciekawe mecze eliminacji MŚ 2018, trzymać kciuki za Roberta Kubicę znów ścigającego się na torze, sprawdzimy też, która z Polek okaże się prawdziwą mistrzynią MMA. Oto najważniejsze sportowe wydarzenia najbliższych dni.

Eliminacje MŚ 2018

od piątku do niedzieli

Czwarta kolejka eliminacji w strefie europejskiej będzie rozgrywana od piątku do niedzieli. Polacy w piątek pokonali Rumunię 3-0 na wyjeździe, ale o wyjazd do Rosji walczą też inne reprezentacje. Najciekawsze pary weekendu w pozostałych grupach:

sobota, godz. 18.00: Austria - Irlandia (grupa D),

sobota, godz. 18.00: Chorwacja - Islandia (grupa I),

sobota, godz. 20.45: Walia - Serbia (grupa D).

Kubica wraca na tor

w sobotę kwalifikacje, start w niedzielę o godz. 9.45

550 KM i ponad 300 km/h - to osiągi Renault Sport R.S. 01, którym Robert Kubica pojedzie na torze Vallelunga w wyścigu 6h di Roma. W sobotę odbędą się dwa 45-minutowe treningi oraz sesja kwalifikacyjna, która także potrwa 45 minut. Wyścig zaplanowano na niedzielę. Start o godzinie 9:45, koniec ścigania po sześciu godzinach.

Polska wojna w MMA

z soboty na niedzielę czasu polskiego

Joanna Jędrzejczyk czy sensacyjnie Karolina Kowalkiewicz? Która z wojowniczek wygra polską bitwę w Nowym Jorku? Starcie naszych rodaczek będzie jednym z największych wydarzeń 205. gali UFC. Faworytką jest broniąca mistrzowskiego pasa wagi słomkowej Jędrzejczyk. Ale Kowalkiewicz chce wykorzystać swoją szansę. Będzie mocna walka? Wydarzenia z konferencji prasowej z Madison Square Garden pokazują, że takiej możemy się spodziewać.Formuła 1 na (przed)ostatniej prostej

kwalifikacje w sobotę o godz. 17.00, wyścig w niedzielę o godz. 17.00

Grand Prix Brazylii to przedostatnia runda tegorocznych mistrzostw świata Formuły 1. O zwycięstwo w klasyfikacji generalnej walczą Nico Rosberg i Lewis Hamilton. Niemiec wyprzedza Brytyjczyka różnicą 19 punktów, dwa ostatnie starty wygrywał Hamilton, Rosberg w obu zajmował drugie miejsca. Ich walkę na żywo pokaże stacja Eleven Sports.

Vive w Lidze Mistrzów i polskie ligi

Kibiców mogą też zainteresować:

- piątkowy mecz (godz. 17.30) Vardar Skopje - Vive Kielce w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych

- mecze 10. kolejki PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych

- 10. kolejka PGNiG Superligi piłkarek ręcznych

- 8. kolejka PlusLigi siatkarzy

- 5. kolejka OrlenLigi siatkarek

- 6. kolejka Polskiej Ligi Koszykówki

- 8. kolejka Basket Ligi Kobiet