Rumunia - Polska. Kto zwolennikiem Donalda Trumpa? A kto mógłby zmienić majty? [WIDEO]

Kto uznany został za zwolennika Donalda Trumpa, jaką piosenkę śpiewa Grzegorz Krychowiak i komu sugeruje zmienić majty Artur Jędrzejczyk? Odpowiedzi na te pytania udziela nam najnowsza produkcja kanału "Łączy nas piłka".
- Wiesz, że on jest zwolennikiem Donalda Trumpa - rzucił reporter Łukasz Wiśniowski do jednego z członków sztabu Adama Nawałki. - Kto? - wtrącił się od razu Wojciech Szczęsny. - Ja? Ja nie jestem zwolennikiem. Ja tylko mówiłem, że on wygra. I wygrał - wytłumaczył od razu bramkarz AS Romy.

Kamera oficjalnego kanału Polskiego Związku Piłki Nożnej towarzyszy polskim piłkarzom podczas każdego zgrupowania. Nie inaczej jest teraz. Zawodnicy przygotowują się do meczów z Rumunią (11 listopada) i Słowenią (14 listopada), a "Łączy nas piłka" pokazuje kibicom kulisy.

Czy Stadion Narodowy w Warszawie jest podobny do Areny Narodowej w Bukareszcie? Jaką piosenkę śpiewa Grzegorz Krychowiak? I komu sugeruje zmienić majty Artur Jędrzejczyk? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie tutaj:Mecz Rumunia - Polska w piątek o godz. 20.45. Relacja na żywo w Sport.pl.

Były bramkarz reprezentacji Niemiec zrobił z siebie bestię i zadebiutował w WWE!