Brazylia - Niemcy. Neymar chce kibicować "Canarinhos" z trybun

Neymar chce osobiście wspierać swoich kolegów z reprezentacji Brazylii we wtorkowym meczu półfinałowym z Niemcami. Kontuzjowany napastnik "Canarinhos" planuje zasiąść na trybunach Estadio Mineirao w Fortalezie. Mecz Brazylia - Niemcy we wtorek o godz. 22. Relacja Zczuba i na Sport.pl.
Neymar chce zasiąść na trybunach Estadio Mineirao, aby osobiście dopingować Brazylię w półfinałowym boju z Niemcami. Lekarz "Canarinhos" Jose Luis Runco powiedział, że jeśli "Ney" będzie czuł się dobrze, on nie widzi medycznych przeciwwskazań, aby 22-latek pojawił się na stadionie w Fortalezie.

Runco dodał, że napastnik FC Barcelony będzie zmuszony do noszenia specjalnego gorsetu, który będzie chronił kręgosłup piłkarza. Ponadto, zostanie zaopatrzony w specjalne środki przeciwbólowe, aby złagodzić ewentualny ból. Co ciekawe, już kilka dni temu Neymar zaznaczył, że bez względu na wszystko zamierza wspierać swoich kolegów i towarzyszyć im w walce o finał turnieju.

Zdjęcie Spokey Zestaw piłkarski Breezy 85535 Zdjęcie Spokey Zestaw piłkarski Shank 85523 Zdjęcie Spokey Zestaw piłkarski Shank 85527 Zdjęcie Spokey Zestaw piłkarski Shank 85533
Spokey Zestaw piłkarski Bre... Spokey Zestaw piłkarski Sha... Spokey Zestaw piłkarski Sha... Spokey Zestaw piłkarski Sha...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info