Urugwaj - Włochy. Chiellini: Kara dla Suareza zbyt surowa

Zawsze twierdziłem, że oficjalnych werdyktów nie można kwestionować, ale z drugiej strony wydaje mi się, że kara dla Suareza jest zbyt surowa - napisał na oficjalnej stronie ugryziony przez Urugwajczyka Giorgio Chiellini.
- Nie czuję żądzy rewanżu, ani złości w stosunku do Suareza za to, co się stało na boisku. Została we mnie tylko złość i rozczarowanie z wyniku meczu. W tym momencie moje myśli są z Luisem i jego rodziną, ponieważ wiem, że czeka ich ciężki okres - pisze obrońca Juventusu Turyn i reprezentacji Włoch.

Chiellini twierdzi, że kara dla Urugwajczyka jest przesadzona. - Mam nadzieję, że jednak pozwolą mu być blisko drużyny, ponieważ taka kara jest bardzo izolująca dla zawodnika - tłumaczy.

Suarez ukarany

Napastnik Liverpoolu i reprezentacji Urugwaju został zawieszony na 4 miesiące za pogryzienie w trakcie meczu Włochy - Urugwaj Giorgio Chielliniego. Suarez musi także zapłacić 100 tysięcy franków szwajcarskich kary, nie będzie mógł też wystąpić w dziewięciu spotkaniach.Największe firmy oszalały na punkcie Suareza! Może reklamowac wszystko co ma związek z zębami!