Wygraj Mundial. Ustaw skład na 3. kolejkę i dołącz do nowych klasyfikacji

Już w poniedziałek 23 czerwca o godz. 18 rozpoczyna się 3. runda spotkań Mistrzostw Świata w Brazylii. Do tego czasu można wykonać transfery i zmiany na 3. kolejkę w drużynach Wygraj Mundial. Zacząłeś słabo lub nie zdążyłeś stworzyć drużyny? Nic straconego - dołącz do dodatkowych klasyfikacji, w których nie liczą się punkty z pierwszych kolejek.
Kto w składzie na 3. kolejkę? Stwórz drużynę i Wygraj Mundial »

Zmiany na 3. kolejkę

By dokonać transferów na 3. kolejkę, przejdź do zakładki Transfery na stronie Mój Klub. By dokonać zmian w składzie, ustawić kapitana i wicekapitana, skorzystaj z okna Wybierz Skład.

Pamiętaj, by potwierdzić zmiany przyciskiem "Potwierdź Skład".

Dodatkowe klasyfikacje

Od 3. kolejki rusza Liga Sport.pl - to płatna klasyfikacja z dodatkowymi nagrodami. Dołącz. By zagrać w Lidze Sport.pl, musisz zapisać się do niej do startu 3. kolejki - w poniedziałek o godz.18.

Od fazy pucharowej rusza Liga Pucharowa - to kolejna szansa na dodatkowe nagrody w płatnej klasyfikacji. Dołącz

Dołącz do Wygraj Mundial

Nie masz jeszcze składu? Nie zwlekaj! Zaloguj się na swoje konto, jeśli bawiłeś się z nami już wcześniej (Wygraj Ligę), albo zarejestruj się w trzech krokach. Jak grać i w jaki sposób naliczane są punkty, dowiesz się z krótkiego poradnika.

Więcej dowiesz się, studiując Regulamin i zakładkę Jak Grać

Najważniejsze cechy gry

- punktacja na żywo (każdego dnia, kiedy rozgrywane są mecze mistrzostw, punkty zdobywane przez piłkarzy aktualizują się wg ich rzeczywistych osiągnięć)
- płynne zmiany ustawienia na boisku (jeśli np. wstawisz do pierwszego składu napastnika za pomocnika, ustawienie Twojej drużyny zmieni się automatycznie)
- automatyczne zmiany (jeśli któryś z Twoich podstawowych piłkarzy nie zagra w danej kolejce, jego miejsce zajmie pierwszy w kolejności zmiennik, i to on będzie punktował)
- historia punktowania drużyny (dzięki niej dowiesz się krok po kroku, za co Twoi piłkarze zdobywali punkty).

Czym jest Wygraj Mundial i dlaczego warto grać?

Zabawa Wygraj Mundial to dodatkowe emocje związane z przeżywaniem każdego meczu mistrzostw świata. W grze możesz poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony, po trafnych decyzjach, możesz świętować osiągnięty na boisku sukces.

Dzięki rywalizacji w Wygraj Mundial brazylijski turniej pochłonie cię jeszcze bardziej. Każda kolejka, niemal każdy mecz będzie dla ciebie istotnym wydarzeniem. A niemające do tej pory dla Ciebie większego znaczenia wiadomości o kontuzjach, konfliktach w drużynach, wzrastającej formie poszczególnych piłkarzy staną się nagle bezcennymi informacjami, które pozwolą Ci wygrywać gotówkę w wielu klasyfikacjach.

Trochę szczęścia, nieco więcej wiedzy na temat mistrzostw oraz dobra intuicja wystarczą, żeby w lipcu sięgnąć po jedną z wielu nagród.