Sport.pl

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2014. Włamanie w domu Iana Wrighta. Żonie i dzieciom byłego piłkarza grożono nożem

Ian Wright był ekspertem ITV podczas mistrzostw świata. Wyleciał z Brazylii krótko po tym, jak dowiedział się o włamaniu do swojego mieszkania.
Były napastnik Arsenalu, który pracował jako ekspert dla ITV podczas mistrzostw świata w piłce nożnej, dodał tweeta o treści: "Nie ujdzie wam to na sucho".

Czterech zamaskowanych mężczyzn uzbrojonych w noże włamało się do posiadłości Iana Wrigtha znajdującej się w północno-zachodnim Londynie. Bandyci przetrzymywali rodzinę byłego piłkarza, grożąc im nożami. Jeden z napastników przystawił nóż do gardła żony Anglika. Drugi zaś straszył dzieci Wrighta, mówiąc, że poucina im wszystkie palce. Gazeta ''The Sun'' cytuje słowa włamywacza: "Jeśli nie powiesz nam, gdzie znajduje się wasz sejf, poucinamy palce twoim dzieciom." Inny bandyta krzyczał: "Uderz ją, uderz ją, zabij ją!"

- Jesteśmy w trakcie śledztwa dotyczącego włamania w północno-zachodnim Londynie. O całym zajściu zostaliśmy powiadomieni o 21.20 ostatniej nocy. Skradzione zostały rzeczy osobiste. Podejrzani zostali opisani jako czterej mężczyzni w wieku od 18 do 25 lat. Mieli londyński akcent. Ubrani byli na ciemno, mieli na głowach kaptury, które zasłoniły im twarze - mówi rzecznik policji.

Steve Kuthcer, menedżer Wrighta, powiedział: "To przerażająca męka. Ciągnęli żonę Iana z pokoju do pokoju".

Więcej o:
Skomentuj:
Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2014. Włamanie w domu Iana Wrighta. Żonie i dzieciom byłego piłkarza grożono nożem
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX