USA - Portugalia. Kolejna kontuzja w drużynie Portugalii

Rui Patricio nie zagra do końca fazy grupowej mundialu. W meczu z Niemcami (0:4) bramkarz reprezentacji Portugalii nabawił się kontuzji uda. W spotkaniu z USA najprawdopodobniej zastąpi go Beto. Mecz USA - Portugalia w poniedziałek o północy. Relacja Z Czuba i na Sport.pl.
Z Brazylii napłynęła kolejna fatalna wiadomość dla kibiców reprezentacji Portugalii. Do kontuzjowanych już wcześniej Fabio Coentrao i Hugo Almeidy dołączył Rui Patricio. Bramkarz Sportingu Lizbona nabawił się kontuzji uda podczas meczu z Niemcami (0:4). 26-latek dokończył spotkanie, ale teraz musi zapłacić za swoją ofiarność wysoką cenę. Jeśli jego koledzy nie wywalczą awansu do fazy pucharowej, Patricio nie zagra już na mundialu.

Bramkarza Sportingu zastąpi w drużynie "Seleccao" Beto. Doświadczony golkiper Sevilli będzie bronił do końca fazy grupowej. W tym czasie do zdrowia powinien wrócić Almeida. Dla Coentrao mistrzostwa już się skończyły.

Zdjęcie ADIDAS koszulka bramkarska GK UNDERSHIRT Z11523 Zdjęcie REUSCH RĘKAWICE BRAMKARSKIE WAORANI SG JR 3472870345 Zdjęcie RPOR17: Portugalia - koszulka Nike
ADIDAS koszulka bramkarska ... REUSCH RĘKAWICE BRAMKARSKIE... RPOR17: Portugalia - koszul...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info