Sport.pl

Mundial 2014. Niemcy - Portugalia 4:0. Ronaldo odmówił komentarzy, trener krytykuje sędziego

Reprezentacja Portugalii przegrała w pierwszym meczu grupy G z Niemcami 0:4. Po spotkaniu wściekły Cristiano Ronaldo odmówił komentarzy dziennikarzom. Selekcjoner Paulo Bento ostro za to skrytykował pracę sędziów.
Czytaj relację z meczu Niemców z Portugalią

Ronaldo odmówił jakichkolwiek komentarzy. Kiedy podeszli do niego dziennikarze, odpowiedział: - Trzej inni piłkarze są wyznaczeni do rozmów z mediami i ja nie jestem jednym z nich.

Portugalczyk, który zdążył wykurować kontuzję i zagrał pełne 90 minut, był mocno rozczarowany występem. Oddał sześć strzałów i nie strzelił żadnego gola. Nie tak wyobrażał sobie początek tego mundialu.

Z mediami porozmawiał za to selekcjoner Paulo Bento. I mocno skrytykował sędziów. - Trudno wytłumaczyć taką porażkę. Oprócz kontuzji Hugo Almeidy i błędów, które popełniliśmy, nie mieliśmy szczęścia do pracy arbitrów. Wyrzucenie z boiska Pepe było według mnie przesadzone, a rzut karny, po którym straciliśmy pierwszą bramkę, był wydumany. To były dwa momenty, które miały ogromny wpływ na przebieg meczu - stwierdził szkoleniowiec.

W następnym meczu Portugalia zagra z USA. Relacja na żywo ze spotkania w niedzielę o północy w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE na telefony.

Megagaleria kibicek MŚ 2014! [AKTUALIZUJEMY ZDJĘCIA]


Zdjęcie CPOR15: Portugalia - piłka Nike Zdjęcie RPOR17: Portugalia - koszulka Nike Zdjęcie SZPOR08: Portugalia - szalik Nike
CPOR15: Portugalia - piłka ... RPOR17: Portugalia - koszul... SZPOR08: Portugalia - szali...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Kto awansuje do 1/8 finału z grupy G?
Więcej o: