MŚ w piłce nożnej 2014. De Gea już nie zagra?

Bramkarz reprezentacji Hiszpanii z powodu kontuzji biodra musi przedwcześnie skończyć mundial. Del Bosque ma już do dyspozycji tylko dwóch bramkarzy - Ikera Casillasa, który w pierwszym meczu z Holandią puścił pięć goli i Pepe Reinę.
David De Gea doznał kontuzji biodra na treningu. W niedzielę przeprowadzono specjalistyczne badania, z których wynika, że bramkarz Manchesteru United będzie musiał pauzować co najmniej 10 dni. Na pewno ominą go więc mecze z Chile i Australią. Najprawdpodobniej nie będzie mógł także wystąpić w fazie pucharowej, oczywiście jeśli reprezentacja "La Roja" do niej awansuje.

W pierwszy meczu mundialu Hiszpanie polegli z Holandią aż 1:5. Iker Casillas sprezentował "Oranje" jedną z bramek i zagrał jeden z najgorszych meczów w swojej karierze. Jedyną alternatywą dla bramkarza Realu jest w tym momencie 31-letni Pepe Reina z Napoli.

W środę Hiszpania zmierzy się w Rio de Janeiro z Chile. 23 czerwca czeka ją ostatni mecz fazy grupowej z Australią.

Tak kibice na świecie oglądają MŚ 2014 [AKTUALIZUJEMY ZDJĘCIA]


Zdjęcie Pro Touch Rękawice bramkarskie Force 500 PG 185524 Zdjęcie Reusch Rękawice bramkarskie Keon Pro M1 Mega LTD Zdjęcie Woodworm Performance Batting Gloves 2007 LH
Pro Touch Rękawice bramkars... Reusch Rękawice bramkarskie... Woodworm Performance Battin...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info